  • Bahco ključ cevasti 46x50 mm 1936M-46X50
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 1936M-46X50
Opis i namena proizvoda
  • Cevasti, pravi
  • Hromirana mikro-mat završna obrada obezbeđuje površinu visokog kvaliteta
  • Specijalni čelik od hrom-molibdena
  • Standardi: DIN 896-B
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije 46x50 mm
  • L 233 mm
  • D1 62 mm
  • D2 66.5 mm
  • Otvor za ključ 20 mm
  • težina 950 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Reducir-prsten za cirkulare 30/15.88mm Makita
Reducir-prsten za cirkulare 30/15.88mm Makitaredukcija sa 30 mm na 15.88 mm, za listove cirkulara debljine 1.8 mm ...
cena: 333,00 din
 detaljnije
Aku kosačica BC-MP220-X Scheppach
cena: 16.990,00 din
 detaljnije
Električni alat za čišćenje cevi K-45-5 Ridgid
akcija
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL - proizvod na akciji cena: 288,00 din
190,00 din
akcija
Gardena baštenska pumpa Silent 4100
Gardena baštenska pumpa Silent 4100 - proizvod na akciji cena: 20.792,00 din
15.852,00 din
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660 - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS - proizvod na akciji cena: 13.490,00 din
Burgija za metal sa konusnim prihvatom HSS 345 19.00mm IRWIN
Burgija za metal sa konusnim prihvatom HSS 345 19.00mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 1.254,00 din
Kapro kombinovani magnetni ugaonik sa libelom 325/30cm K32530
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din