  • Elektronski moment ključ 40-200 Nm 599DGT/20 Beta
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 599DGT/20
Opis i namena proizvoda
  • Zujalica i LED indikator obaveštavaju korisnika o stanju obrtnog momenta
  • Napajanje: 2 baterije 1.5V
  • Čegrtaljka
  • Za desno i levo zatezanje
  • LCD displej
  • User - friendli simboli  za čitanje mernih podataka
  • Merna jedinica: Nm , ft.lb , in.lb , KGCM
  • Režim rada: Peak Hold
  • Dvostruko približavanje / zaustavljanje signala
  • U / S dugme: za podešavanje jedinica mere i načina rada
  • C taster: uključivanje / Reset
  • Neklizajuća ručka
  • Napajanje: 2 AA 1.5V baterije
spacer Karakteristike proizvoda
  • Merni opseg: 40 ÷ 200 Nm
  • Prihvat: 1 / 2 "
  • Tačnost: + / - 2 % u smeru kazaljke na satu, + / - 3 % suprotno smeru kazaljke sata
  • Dimenzije D x A x L - 40 x 43 x 520 mm
  • Težina 2 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Magnetizer BETA - proizvod na akciji
Magnetizer BETA
alat za namagnetisavanje i razmagnetisavanje svih odvijača ...
cena: 2.505,00 din
1.884,00 din
 detaljnije
Plastična menzura  - gradirana 500ml
cena: 649,00 din
 detaljnije
Akumulatorski kompresor PRESSITO 18/25 Hybrid Einhell
akcija
FIELDMANN FDUK 70305-0 Akumulatorska kružna testera Fast Power
6.990,00 din
akcija
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 2.388,00 din
Makaze za grane - najlon 54cm Levior
Makaze za grane - najlon 54cm Levior - proizvod na akciji cena: 2.357,00 din
Villager akumulatorska prskalica BS 8
Villager akumulatorska prskalica BS 8 - proizvod na akciji cena: 3.906,00 din
Proxxon 75-delni Super Sigurnosni i Specijalni Set Bitova
Proxxon 75-delni Super Sigurnosni i Specijalni Set Bitova - proizvod na akciji cena: 9.468,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165
Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din