  • Guma za auto LT265/75R16 112/109S GRANDTREK AT3 OWL DUNLOP
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine
   Dunlop
Proizvođač: Dunlop
Šifra proizvoda: 564575
Opis i namena proizvoda
  • Jaka vuča na drumu i izvan .
  • Ravni središnji brid pruža dobru vodljivost i stabilnost pri velikim brzinama.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
REM POWER Usisivač VC 802 – 2 Motora x 1200 W
cena: 39.450,00 din
 detaljnije
Hidrofor za vodu HWW 3300/25G Metabo
cena: 25.704,00 din
 detaljnije
Ruko kruna sa TM za cevi univerzalna 16 mm plitka
Ruko kruna sa TM za cevi univerzalna 16 mm plitkaRUKO kružna testera za rupe sa vrhom od tungsten-karbida mogu se koristiti u ručnim i stubnim bu&sc ...
akcija
DeWalt DCG409T1 Akumulatorska ugaona brusilica, 1x6Ah
DeWalt DCG409T1 Akumulatorska ugaona brusilica, 1x6Ah - proizvod na akciji cena: 71.961,00 din
59.270,00 din
akcija
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax - proizvod na akciji cena: 1.123,00 din
960,00 din
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta - proizvod na akciji cena: 10.725,00 din
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer - proizvod na akciji cena: 33.870,00 din
Detektor metala Multiskener 389 Kapro
Detektor metala Multiskener 389 Kapro - proizvod na akciji cena: 4.368,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601744, 202 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601744, 202 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 36.295,00 din
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa - proizvod na akciji cena: 48.174,00 din
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.228,00 din
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 59.712,00 din
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer - proizvod na akciji cena: 106.781,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 7.177,00 din
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica BL 18V 125mm G1813DA-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 23.292,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.988,00 din
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 230mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 230mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.372,00 din
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm - proizvod na akciji cena: 3.179,00 din
Wera Kraftform Kompakt SH 2 set za vodoinstalatere, 15 komada, 05136026001
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din