  • Klešta sečice ERGO 21HDG-180IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 21HDG-180IP
Opis i namena proizvoda
  • Klešta za rezanje sa visokim opterećenjem. razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Cu, Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je patentiranom povratnom oprugom sa funkcijom uključivanja i isključivanja
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Fosfatni sloj, antikorozivno tretiran
  • Vijčani spoj koji omogućava odličan rad i precizno poravnavanje sečnih ivica
  • Metalni okvir dizajniran da poboljša pristupnost u skučenim prostorima
  • Rezne ivice ojačane indukcijom
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor zbog ergonomskog dizajna
  • Udobne dvokomponentne ručke koje daju odličan prianjanje
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 180 mm
  • B 19.8 mm
  • C 25 mm
  • D 10 mm
  • E 2.3 mm
  • prečnik žice 2.8 mm
  • Prečnik klavirske žice 2.8 nn
  • težina 210 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Merdevine kućne metalne 3+1
Merdevine kućne metalne 3+1
cena: 7.799,00 din
 detaljnije
Magnetni držač umetaka 150mm 1/4" Makita
Magnetni držač umetaka 150mm 1/4" MakitaMagnetni držač bitova Makita 150 mm je odličan pribor koji se koristi za držanje i sigurno postavlj ...
cena: 824,00 din
 detaljnije
YATO okretač nareznice M16-M20 YT2985
akcija
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita - proizvod na akciji cena: 19.690,00 din
18.705,00 din
akcija
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180 - proizvod na akciji cena: 9.587,00 din
6.500,00 din
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm - proizvod na akciji cena: 6.192,00 din
Enoitalia Euro 60 pumpa za pretakanje komine – 3 KS, prohromska konstrukcija
Čekić Bravarski 300g BETA
Čekić Bravarski 300g BETA - proizvod na akciji cena: 2.203,00 din
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 912,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140 - proizvod na akciji cena: 9.298,00 din