  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 11mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.821,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612186
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 175 mm
  • Težina 97 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čekić bravarski sa drvenom drškom 1500gr Modeco
Čekić bravarski sa drvenom drškom 1500gr ModecoIzradjen od alatnog čelika po DIN 1041 standardu ...
cena: 1.711,00 din
 detaljnije
Ključ štelujući 200mm FESTA
Ključ štelujući 200mm FESTA
Ključ štelujući 200mm FESTAKljuč štelujući dužine 200 mm takodje poznat kao francuski ključ, je alat koji se koristi za stvaranje ...
 detaljnije
Gleterica strugalica PVC 480x180mm LEVIOR
akcija
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812 - proizvod na akciji cena: 13.836,00 din
12.859,00 din
akcija
Makaze za grane 80cm 8011 Falket
Makaze za grane 80cm 8011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
9.699,00 din
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Bosch aku testera EasyChain 18V-15-7 Solo; solo bez baterije i punjača
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.280,00 din
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača - proizvod na akciji cena: 6.816,00 din
Električarske makaze 145mm 1128BMX Beta
Električarske makaze 145mm 1128BMX Beta - proizvod na akciji cena: 2.835,00 din
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex - proizvod na akciji cena: 7.792,00 din
Akumulatorska recipro testera JR105DZ Makita
Akumulatorska recipro testera JR105DZ Makita - proizvod na akciji cena: 11.290,00 din
Knipex 97 51 13 krimp klešta
Knipex 97 51 13 krimp klešta - proizvod na akciji cena: 7.575,00 din
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution - proizvod na akciji cena: 5.513,00 din
Akumulatorski 18V usisavač DCL180ZB Makita
Akumulatorski 18V usisavač DCL180ZB Makita - proizvod na akciji cena: 9.690,00 din
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.936,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din