  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 12mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.880,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,150 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612187
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 185 mm
  • Težina 112 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Tester opterećenja 500A2 DHC
Tester opterećenja 500A2 DHC
cena: 14.969,00 din
 detaljnije
Einhell akumulatorska ručna kosačica GE-HM 18/38 Li-Solo
 detaljnije
KWB 49840180 Fin brusni papir list (drvo-lak) GR180, 230x280, za finu obradu
KWB 49840180 Fin brusni papir list (drvo-lak) GR180, 230x280, za finu obraduBrusni list 230 x 280mm, drvo i boja, aluminijum oksid, ojačan papir, fle ...
akcija
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 59.051,00 din
46.150,00 din
akcija
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
32.490,00 din
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr Beorol
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr  Beorol - proizvod na akciji cena: 984,00 din
Bosch Laserski daljinomer GLM 50-25 G sa zelenim zrakom, 0601072V00
Knipex 97 99 030 Ravne utične čaure izolovane 100 komada 120 mm
Knipex 97 99 030 Ravne utične čaure izolovane 100 komada 120 mm - proizvod na akciji cena: 3.498,00 din
Bosch Akumulatorski led reflektor za gradilište GLI 18V-4000 C Solo, bez baterije i punjača, 0601446800
Bosch Akumulatorski led reflektor za gradilište GLI 18V-4000 C Solo, bez baterije i punjača, 0601446800 - proizvod na akciji cena: 32.116,00 din
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL - proizvod na akciji cena: 279,00 din
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni - proizvod na akciji cena: 30.996,00 din
Makaze za lim prave 250mm YATO
Makaze za lim prave 250mm YATO - proizvod na akciji cena: 855,00 din
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera - proizvod na akciji cena: 13.482,00 din
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020 - proizvod na akciji cena: 28.277,00 din
Kapro set - laserski nivelator zeleni 872G + laserski daljinomer K872G363
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din