  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 15mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.009,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612190
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 195 mm
  • Težina 146 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Guma za gradjevinska kolica unutrašnja 350x8 Trayal
cena: 483,00 din
 detaljnije
Stanley 1-51-175 čekić drvena drška 500g
 detaljnije
INSIZE Mikrometar štapni za unutrašnje merenje 50-500 mm 3222-500
akcija
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS - proizvod na akciji cena: 1.889,00 din
1.460,00 din
akcija
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
6.240,00 din
Nasadni ključ 1/2" 10mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 624,00 din
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 235x30x50Z B-33582
Vodovodna - cevna klešta REMS Catch S 3''
Vodovodna - cevna klešta REMS Catch S 3'' - proizvod na akciji cena: 32.611,00 din
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 13.798,00 din
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Knipex ojačana klešta za skidanje izolacije 200mm 13 72 8
Knipex ojačana klešta za skidanje izolacije 200mm 13 72 8 - proizvod na akciji cena: 14.252,00 din
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70 - proizvod na akciji cena: 51.288,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za industrijske i kablove za zgrade 16 90 130 SB
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 02 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.234,00 din
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.705,00 din