  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 17mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.238,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612191
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 208 mm
  • Težina 185 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set nasadnih ključeva S290 1/4" 29kom BAHCO
cena: 11.328,00 din
 detaljnije
ISKRA ERO akumulatorske makaze za orezivanje PLJ-951A
 detaljnije
Električno rende 1806B MAKITA - proizvod na akciji
Električno rende 1806B MAKITA
akcija
Krunasta testera Bi-metal 40mm Makita
Krunasta testera  Bi-metal 40mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.068,00 din
939,00 din
akcija
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 31.725,00 din
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta - proizvod na akciji cena: 116.160,00 din
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje - proizvod na akciji cena: 10.877,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu
FIELDMANN FVC 7005-EC potapajuća pumpa za vodu - proizvod na akciji cena: 16.406,00 din
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA - proizvod na akciji cena: 163.990,00 din
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 28.990,00 din
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo - proizvod na akciji cena: 20.248,00 din
Fen za vreo vazduh Black & Decker KX1650
Fen za vreo vazduh Black & Decker KX1650 - proizvod na akciji cena: 4.861,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001 - proizvod na akciji cena: 19.494,00 din
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.727,00 din
Nasadni zglobni ključ 10mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 10mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.832,00 din
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta - proizvod na akciji cena: 38.700,00 din
Motorni trimer za travu 2 KS BC390 GARDENmaster
Motorni trimer za travu 2 KS BC390 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 14.999,00 din
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera 18V LXT
Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera 18V LXT - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
Električni trimer za travu ET 300 AGM
Električni trimer za travu ET 300 AGM - proizvod na akciji cena: 3.674,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T - proizvod na akciji cena: 6.997,00 din