  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 19mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.488,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,250 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612192
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 227 mm
  • Težina 233 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ viljuškasto okasti +R 19 YATO
cena: 814,00 din
 detaljnije
Ključ lulasti, dvostrani 176 13mm UNIOR
Ključ lulasti, dvostrani 176 13mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540) ...
 detaljnije
Beskonačna brusna traka 75x533mm K60 GRAPHITE 3kom
Beskonačna brusna traka 75x533 mm – GRAPHITEBeskonačna brusna traka GRAPHITE dimenzija 75x533 mm predstavlja visokoperformansni alat namenjen ...
akcija
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
6.240,00 din
akcija
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 16 SB
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 16 SB - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
3.020,00 din
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.720,00 din
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt - proizvod na akciji cena: 35.583,00 din
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO - proizvod na akciji cena: 731,00 din
Električno rende PHO 1500 Bosch
Električno rende PHO 1500 Bosch - proizvod na akciji cena: 12.394,00 din
Stanley FMCW220B akumulatorska šlajferica ekscentar 18V Solo
Stanley FMCW220B akumulatorska šlajferica ekscentar 18V Solo - proizvod na akciji cena: 11.496,00 din
Elektro-čekić kombinovana bušilica VLP 1610 Villager
Elektro-čekić kombinovana bušilica VLP 1610 Villager - proizvod na akciji cena: 24.045,00 din
Kutija za alat Bomber 410 x 200 x 180 mm
Kutija za alat Bomber 410 x 200 x 180 mm - proizvod na akciji cena: 944,00 din
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora 175W
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora  175W - proizvod na akciji cena: 15.439,00 din
Knipex 97 99 022 Ravne utične čaure izolovane 100 komada
Knipex 97 99 022 Ravne utične čaure izolovane 100 komada - proizvod na akciji cena: 2.301,00 din
Stanley digitalna libela 40 cm 0-42-087
Stanley digitalna libela 40 cm 0-42-087 - proizvod na akciji cena: 18.772,00 din
Električna udarna bušilica SDS+ D25033K DeWalt
Električna udarna bušilica SDS+ D25033K DeWalt - proizvod na akciji cena: 29.191,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 260,00 din
Gardena CS drobilica 10cm
Gardena CS drobilica 10cm - proizvod na akciji cena: 2.516,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din
DeWalt DPN90C Pneumatski pištolj za eksere
DeWalt DPN90C Pneumatski pištolj za eksere - proizvod na akciji cena: 68.865,00 din
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8"
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8" - proizvod na akciji cena: 16.295,00 din
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo - proizvod na akciji cena: 97.029,00 din