  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 21mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.944,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,300 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 619202
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 244 mm
  • Težina 307 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX - proizvod na akciji
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX Za ugradnju osigurača u tankim otvorima. Solidan alat. Kovani neklizajući.& ...
cena: 2.797,00 din
2.170,00 din
 detaljnije
Proxxon MicroSpeeder Viljuškasto-Okasti Ključ 11mm
Proxxon MicroSpeeder Viljuškasto-Okasti Ključ 11mm: Revolucionarni Alat za Precizan RadU svetu gde svaki detalj ima značaj, Proxxon MicroSpee ...
 detaljnije
Klešta armiračka jača 300 mm 99 11 300 KNIPEX
akcija
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
990,00 din
akcija
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din