  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 22mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.743,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,300 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612193
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 250 mm
  • Težina 300 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Navlaka za poliranje 230mm 30% jagnjeća vuna Womax
Navlaka za poliranje 230mm 30% jagnjeća vuna WomaxPoliranje površina veoma često je zahtevan posao ako za to nemamo kvalitetnu opremu. Navlak ...
cena: 1.278,00 din
 detaljnije
Senco FinishPro35BL Pneumatski pištolj za eksere, 32-63mm, 1.8 (DA) - proizvod na akciji
Senco FinishPro35BL Pneumatski pištolj za eksere, 32-63mm, 1.8 (DA)
18.640,00 din
 detaljnije
Inbus ključ brunirani 1/16" 96AS Beta
akcija
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1/2" 18V 5Ah DCF899P2 DeWALT
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1/2" 18V 5Ah DCF899P2 DeWALT - proizvod na akciji cena: 82.546,00 din
50.390,00 din
akcija
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo - proizvod na akciji cena: 27.905,00 din
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 46.079,00 din
Set specijalnih nasadnih ključeva za skidanje glavčine 1/2", 6 kom. KS TOOLS
Kombinovana čekić-bušilica SDS-Max HR5202C Makita
Kombinovana čekić-bušilica SDS-Max HR5202C Makita - proizvod na akciji cena: 112.490,00 din
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 25.150,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm - proizvod na akciji cena: 6.192,00 din
Elektro-pneumatski kombinovani čekić SDS-max GBH 8-45 D BOSCH
Elektro-pneumatski čekić za bušenje SDS-max GBH 8-45 DV BOSCH
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.808,00 din
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
Black&Decker Električni trimer za travu 350W GL360SB
Black&Decker Električni trimer za travu 350W GL360SB - proizvod na akciji cena: 9.443,00 din
Ručne nareznice za cevi EVA 1/2" do 2" REMS
Ručne nareznice za cevi EVA 1/2" do 2" REMS - proizvod na akciji cena: 110.754,00 din