  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 23mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.944,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,350 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621587
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 250 mm
  • Težina 333 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ kombinovani sa račnom 13mm FESTA
Ključ kombinovani sa račnom 13mm FESTAFESTA ključevi kombinovani sa račnom 13mm predstavljaju vrhunski alat koji kombinuje izuzetnu izdržljivost, ...
cena: 690,00 din
 detaljnije
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
11.280,00 din
 detaljnije
Probijači rupičasti set 3kom 0.8,1.5,2.0mm FESTA
akcija
Makita list testere za drvo za aku cirkulare 185x30x24z EFFICUT E-12164
3.730,00 din
akcija
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54 - proizvod na akciji cena: 6.254,00 din
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.808,00 din
FIELDMANN FVC 3002-ED Potopna baštenska pumpa za vodu
FIELDMANN FVC 3002-ED Potopna baštenska pumpa za vodu - proizvod na akciji cena: 7.415,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.337,00 din
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 15.360,00 din
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.797,00 din
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO - proizvod na akciji cena: 396,00 din
Kompresor za vazduh 24L AGM
Kompresor za vazduh 24L AGM - proizvod na akciji cena: 19.109,00 din
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo - proizvod na akciji cena: 32.312,00 din
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Muljača ručna Minieno Enoitalia
Muljača ručna Minieno Enoitalia - proizvod na akciji cena: 27.569,00 din
Set 17 nasadnih Torx ključeva E10-24 + T20-60 923E-FTX/C17 Beta
Bosch GLL 2-15 G samonivelišući laser za linije sa zelenim zrakom; 2 linije
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba - proizvod na akciji cena: 2.332,00 din