  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 24mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.113,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612194
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 255 mm
  • Težina 428 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Četka čelična lončasta fina za brusilicu 75mm M14 FESTA
cena: 486,00 din
 detaljnije
Zaštitni prsluk vel.50
Zaštitni prsluk vel.50
 detaljnije
Metar Expert 7.5m 25mm Modeco
Metar Expert 7.5m 25mm Modeco
Metar Expert 7.5m 25mm ModecoPlastično kućište sa zaštitom protiv udaraca i proklizavanja,Ergonomičnog oblikaSa kočnicom ...
akcija
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.656,00 din
6.990,00 din
akcija
DeWalt baterija 18V 2Ah DCB183
DeWalt baterija 18V 2Ah DCB183 - proizvod na akciji cena: 9.690,00 din
7.980,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 160x40zx20 MAKITA
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 160x40zx20 MAKITA - proizvod na akciji cena: 5.125,00 din
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 5.848,00 din
Pneumatski zabijač eksera AF506 MAKITA
Pneumatski zabijač eksera AF506 MAKITA - proizvod na akciji cena: 16.290,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Kapro laserski nivelator 2 linije i 2 tačke - 30m domet 962G zeleni
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita - proizvod na akciji cena: 35.590,00 din
Zaštita od sunca za zadnje staklo za auto 83973
Zaštita od sunca za zadnje staklo za auto 83973 - proizvod na akciji cena: 380,00 din
Libela 246 HANDY 10 cm Kapro
Libela 246 HANDY 10 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 660,00 din
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276 - proizvod na akciji cena: 16.894,00 din
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.110,00 din
Stanley 1-17-755 klešta za sečenje armature
Stanley 1-17-755 klešta za sečenje armature - proizvod na akciji cena: 14.304,00 din
Muljača ručna Minieno Enoitalia
Muljača ručna Minieno Enoitalia - proizvod na akciji cena: 27.569,00 din
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z - proizvod na akciji cena: 31.290,00 din
Digitalna libela 60cm 985 Digiman KAPRO
Digitalna libela 60cm 985 Digiman KAPRO - proizvod na akciji cena: 10.668,00 din
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140 - proizvod na akciji cena: 3.044,00 din
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi
Hikoki set 2 x 36V-4Ah / 18V-8Ah UC18YSL3-WJZ Multi Volt Hitachi - proizvod na akciji cena: 48.540,00 din
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.880,00 din