  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 28mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.439,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621590
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 280 mm
  • Težina 488 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Baštenska Pumpa za čistu vodu GC-GP 6538 EINHELL
cena: 8.496,00 din
 detaljnije
Nasadni ključ 1/2" 8mm Modeco
Nasadni ključ 1/2" 8mm Modeco
Nasadni ključ 1/2" 8mm ModecoProfil šestougaoniAlatni čelikChrome-Vanadium-ČelikPotpuno galvaniziran (Niklovan i hromiran)Mat - Chrom Finiš ...
 detaljnije
Klešta papagaj 87 01 180 mm KNIPEX - proizvod na akciji
Klešta papagaj 87 01 180 mm KNIPEX
akcija
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore - proizvod na akciji cena: 18.576,00 din
14.400,00 din
akcija
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
Makita DTW1005Z 18V LXT akumulatorski udarni odvijač 1360 Nm
Makita DTW1005Z 18V LXT akumulatorski udarni odvijač 1360 Nm - proizvod na akciji cena: 63.590,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm - proizvod na akciji cena: 23.148,00 din
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.520,00 din
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm WH18DA-WCZ
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm WH18DA-WCZ - proizvod na akciji cena: 21.324,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04
Knipex SMD precizna pinceta zakrivljena 92 01 04 - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 140mm 70 06 140
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 140mm 70 06 140 - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din