  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 30mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.859,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621591
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 310 mm
  • Težina 574 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Set odvijača 6 kom. WOMAX
Set odvijača 6 kom. WOMAX
cena: 467,00 din
 detaljnije
Karcher Sredstvo za čišćenje naplataka 500 ml Premium RM 667, 6.296-048.0
 detaljnije
Ključ imbus loptasti sa T-ručicom, dvostrani 193HXS 6 UNIOR
akcija
DeWalt ugaona brusilica sa promenljivom brzinom 1200W 125mm DWE4246
DeWalt ugaona brusilica sa promenljivom brzinom 1200W 125mm DWE4246 - proizvod na akciji cena: 28.679,00 din
23.620,00 din
akcija
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din
8.390,00 din
Wiha 40674 odvijač TorqueVario®-S podesivi moment 14 delova sa torbicom
Tanka dijamantska rezna ploča za pločice 125X1.4/1.0X22.23mm Womax
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din
Wera Kraftform ugaoni odvijač, sa podesivim obrtnim momentom Rapidaptor 7442 x 3.0-6.0 Nm
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija - proizvod na akciji cena: 350,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 275,00 din
DeWalt DCD999NT udarna bušilica akumulatorska 18V XRP XR, Solo
DeWalt DCD999NT udarna bušilica akumulatorska 18V XRP XR, Solo - proizvod na akciji cena: 44.293,00 din
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta
Usisivač 20l 1200W 1870 Beta - proizvod na akciji cena: 36.900,00 din
Makaze za živu ogradu Profi Festa
Makaze za živu ogradu Profi Festa - proizvod na akciji cena: 1.803,00 din
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354
Stanley laserski daljinomer 25m STHT1-77354 - proizvod na akciji cena: 11.765,00 din
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 6.416,00 din
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600 - proizvod na akciji cena: 27.338,00 din
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W - proizvod na akciji cena: 15.655,00 din