  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 32mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.859,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621592
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 325 mm
  • Težina 647 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Stanley klešta DYNAGRIP sečice 150mm STHT0-74362
Stanley klešta DYNAGRIP sečice 150mm STHT0-74362Rukohvat od Bi-materijala - bolja preciznost bez žuljeva.Izuzetno izdržljivi materijali.Ergo ...
cena: 1.455,00 din
 detaljnije
Pegla za plastične cevi prečnika do 110 mm NEO TOOLS 21-002
Pegla za plastične cevi prečnika do 110 mm – NEO TOOLS 21-002 je alat namenjen za zavarivanje plastičnih cevi i fitinga od materijala kao &sc ...
 detaljnije
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN - proizvod na akciji
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN
akcija
Recipro testerice 3kom za drvo 152/8 MN-65-166 Modeco
Recipro testerice 3kom za drvo 152/8 MN-65-166 Modeco - proizvod na akciji cena: 473,00 din
319,00 din
akcija
Bosch AdvancedMulti 18 Solo, 0603104000 Akumulatorski multifunkcionalni alat, bez baterija
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14 12V 2,0 Ah + GAL 12V-4
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14  12V 2,0 Ah + GAL 12V-4 - proizvod na akciji cena: 27.389,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Set nasadnih ključeva 1/4" 46 kom. KS TOOLS
Set nasadnih ključeva 1/4" 46 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 11.400,00 din
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 70.751,00 din
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo - proizvod na akciji cena: 14.490,00 din
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.584,00 din
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta - proizvod na akciji cena: 112.350,00 din
Stanley klešta za pop-nitne MR100 - inox 6-MR100
Stanley klešta za pop-nitne MR100 - inox 6-MR100 - proizvod na akciji cena: 5.614,00 din
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider - proizvod na akciji cena: 7.938,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Akumulatorska glodalica DRT50ZX2 Makita
Akumulatorska glodalica DRT50ZX2 Makita - proizvod na akciji cena: 53.190,00 din
Proxxon MICROMOT adapter za napajanje NG 2/E
Proxxon MICROMOT adapter za napajanje NG 2/E - proizvod na akciji cena: 5.388,00 din
Hikoki usisivač za suvo i mokro usisavanje RP350YDM Hitachi
Hikoki usisivač za suvo i mokro usisavanje RP350YDM Hitachi - proizvod na akciji cena: 96.720,00 din
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 3.785,00 din