  • Kombinovana klešra ERGO 2630GC-180IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2630GC-180IP
Opis i namena proizvoda
  • Kombinovane klešta za veliko opterećenje razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je povratnom oprugom sa funkcijom on/off
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Hromirana pločica, antikorozivna
  • Ojačana kombinovana klešta
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor omogućava ergonomski dizajn
  • Veća poluga i kapacitet sečenja zbog položaja zgloba
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
  • Rezna ivica posebno dizajnirana za rezanje tvrđeg materijala, poput klavirske žice
  • Prihvaćene površine posebno pogodne za lepljenje okruglog i ravnog materijala
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 180 mm
  • B 36 mm
  • C 24 mm
  • D 10.8 mm
  • E 4.0 mm
  • F 10.8 mm
  • G 14 mm
  • Prečnik sečenja FE 2.5 mm
  • Prečnik piano žica 2.0 mm
  • težina 240 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Proxxon podesivi (francuski) ključevi 0–34 mm – kovani CrV čelik, sa mekim ručkama i preciznom skalom
cena: 4.908,00 din
 detaljnije
YATO poluga za vađenje eksera 750mm YT46813
YATO poluga za vađenje eksera dužine 750 mm predstavlja robustan i moćan alat, neophodan za efikasno i sigurno uklanjanje eksera, čavala i drugih ...
cena: 1.527,00 din
 detaljnije
DeWalt DXVA00-1200E rotirajuće produžene cevi
akcija
Knipex 97 99 030 Ravne utične čaure izolovane 100 komada 120 mm
Knipex 97 99 030 Ravne utične čaure izolovane 100 komada 120 mm - proizvod na akciji cena: 3.498,00 din
2.710,00 din
akcija
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 48.990,00 din
35.989,00 din
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20 - proizvod na akciji cena: 19.732,00 din
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji cena: 20.511,00 din
Makita list cirkulara za aluminijum 260x30x100z
Makita list cirkulara za aluminijum 260x30x100z - proizvod na akciji cena: 11.018,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140 - proizvod na akciji cena: 9.298,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.931,00 din
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Makita DHP490Z akumulatorska udarna bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor
Makita DHP490Z akumulatorska udarna bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor - proizvod na akciji cena: 14.790,00 din
Scheppach aku recipro testera lisičji rep IXES C-RS100-X
Scheppach aku recipro testera lisičji rep IXES C-RS100-X - proizvod na akciji cena: 9.000,00 din
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160 - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 34.613,00 din
Garnitura strugača 2 kom. KS TOOLS
Garnitura strugača 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.836,00 din
Nasadni ključ 1/2" 21mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.056,00 din
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.101,00 din