  • Motorna testera 45cm CS40EAND Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: CS40EAND
Opis i namena proizvoda
  • Motorna testera 2.45KS CS40EAND Hitachi
  • Novi motor PureFire
  • Meki start
  • Anti-vibracioni sistem
  • Model CS40EAND je u skladu sa američkim i evropskim standardima emisije izduvnih gasova
  • 39.6 ccm3 zapremina motora
spacer Karakteristike proizvoda
  • Zapremina motora 39 cm3
  • Snaga motora 1.8 KW ( 2.35 KS )
  • Kapacitet rezervoara goriva 380 cm3
  • Kapacitet rezervoara ulja 240 cm3
  • Dimenzije 381x229x283
  • težina 4.4 kg
spacer Obim isporuke
  • mač 45 cm
  • lanac
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Aku. čekić-bušilica SDS+, 18V ONE+™ – RYOBI R18SDS-0
RYOBI R18SDS-0 je rotaciona čekić-bušilica iz serije 18V ONE+™, savršena za bušenje u tvrdim materijalima poput betona, k ...
cena: 18.837,00 din
 detaljnije
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX - proizvod na akciji
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX Multifunkcionalna klešta za električne instalacije; za ravni i okrugli ...
cena: 10.000,00 din
6.780,00 din
 detaljnije
Zaštitna torba za šinu za vodjenje E-05670 1m Makita
akcija
Pneumatski pištolj za odvrtanje Hogert HT4R626 1/2" 680Nm
Pneumatski pištolj za odvrtanje Hogert HT4R626 1/2" 680Nm - proizvod na akciji cena: 18.382,00 din
15.140,00 din
akcija
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior - proizvod na akciji cena: 665,00 din
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija - proizvod na akciji cena: 60.590,00 din
ZEN akumulatorska kosačica 40V Villager LM 4010 E
ZEN akumulatorska kosačica 40V Villager LM 4010 E - proizvod na akciji cena: 31.499,00 din
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 59.051,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E
Proxxon precizna čeona bušilica/brusilica IBS/E - proizvod na akciji cena: 14.592,00 din
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70 - proizvod na akciji cena: 51.288,00 din
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276 - proizvod na akciji cena: 16.894,00 din
Klešta špicasta 180 mm Womax
Klešta špicasta 180 mm Womax - proizvod na akciji cena: 456,00 din
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
Hidraulična dizalica 3011/T20 20t Beta
Hidraulična dizalica 3011/T20 20t Beta - proizvod na akciji cena: 42.394,00 din
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 57.000,00 din
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 30.375,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
Profesionalni set alata od 493 dela u kolicima sa 9 fioka 2400S-XLO9/E-XL Beta
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica - proizvod na akciji cena: 12.580,00 din