  • Recipro testerice za metal 3940-228-10-HST Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 3940-228-10-HST
Opis i namena proizvoda
  • Rezni noževi HM kvaliteta dizajnirani su za zahtevno sečenje metala
  • Gotovo neraskidivo Sandflex® bi-metalno sečivo za sve vrste materijale i vrstu kroja
  • HSS sa 8% kobalta na noževima Bi-Metal osigurava ekstremnu izdržljivost
  • HST bi-metalno sečivo s precizno brušenim zubima
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 228 mm
  • debljina 1.07 mm
  • broj zuba 10
  • težina 211 gr
spacer Obim isporuke
  • 5 kom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Četka mesingana 1/4" 75mm Modeco
Četka mesingana 1/4" 75mm ModecoZa skidanje rđe i čišćenje metala i kamena kao i pripremu radova lemljenja i zavarivanja, ...
cena: 253,00 din
 detaljnije
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH - proizvod na akciji
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH
cena: 155.326,00 din
120.410,00 din
 detaljnije
Šrafciger ravni sa drvenom drškom 8x150 KS TOOLS
akcija
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita - proizvod na akciji cena: 5.590,00 din
4.390,00 din
akcija
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA - proizvod na akciji cena: 33.790,00 din
Krunasta testera Bi-metal 29mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 29mm Makita - proizvod na akciji cena: 823,00 din
Ugaona električna brusilica GA9020 230mm 2200W MAKITA
Ugaona električna brusilica GA9020 230mm 2200W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.990,00 din
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA
Ležaljka za auto-mehaničare 3003 BETA - proizvod na akciji cena: 14.174,00 din
Stona kombinovana testera LH1040 Makita
Stona kombinovana testera LH1040 Makita - proizvod na akciji cena: 77.490,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 260x100zx30 B-09117 MAKITA
Naočare za crveni laserski snop K840 Kapro
Naočare za crveni laserski snop K840 Kapro - proizvod na akciji cena: 684,00 din
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera
FIELDMANN FZP 6005-E električna teleskopska lančana testera - proizvod na akciji cena: 10.656,00 din
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W - proizvod na akciji cena: 244.125,00 din
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo - proizvod na akciji cena: 31.594,00 din
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V - proizvod na akciji cena: 220.259,00 din
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 4.410,00 din
Vrtne makaze Classic Gardena
Vrtne makaze Classic Gardena - proizvod na akciji cena: 2.437,00 din
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH - proizvod na akciji cena: 37.916,00 din
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601407, 87 mm, 400 mm, 4 segmenta, 11,5 mm - proizvod na akciji cena: 33.798,00 din
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.416,00 din