  • Recipro testerice za metal 3940-228-18-HST Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 3940-228-18-HST
Opis i namena proizvoda
  • Rezni noževi HM kvaliteta dizajnirani su za zahtevno sečenje metala
  • Gotovo neraskidivo Sandflex® bi-metalno sečivo za sve vrste materijale i vrstu kroja
  • HSS sa 8% kobalta na noževima Bi-Metal osigurava ekstremnu izdržljivost
  • HST bi-metalno sečivo s precizno brušenim zubima
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 228 mm
  • debljina 1.07 mm
  • broj zuba 18
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Stanley turpija SURFORM 310 mm 5-21-122
Stanley turpija SURFORM 310 mm 5-21-122Opremljena je oštricom za standardne poslove 21-293.Opremljena je standardnom oštricom.Može se p ...
cena: 2.105,00 din
 detaljnije
YATO garnitura za pop nitne + pop nitne YT55466
cena: 2.719,00 din
 detaljnije
Krimp klešta za presovanje 22-12 AWG NEO TOOLS 01-502
akcija
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
23.400,00 din
akcija
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din
29.399,00 din
Univerzalna ručna muljača za grožđe i voće sa aluminijumskim valjcima Microeno Enoitalia
Gardena električni trimer za travu SMALLCUT 300/23
Gardena električni trimer za travu SMALLCUT 300/23 - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution - proizvod na akciji cena: 95.793,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch - proizvod na akciji cena: 105.966,00 din
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 5.700,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din