  • Sečice za kablove i žicu 2101G-125IP BAHCO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2101G-125IP
Opis i namena proizvoda
  • Opseg sečenja je optimalan za sečenje meke bakarne i veoma tvrde piano žice
  • Ergonomska drška poseduje ivice koje sprečavaju proklizavanje ruku,
  • Dvokomponentna drška
  • Razmak izmedju ručica obezbedjuje manju silu za maksimalne performanse
spacer Karakteristike proizvoda
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Rezna ivica indukciono kaljena na 62 HRC
  • Dužina 125 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze za betonsko gvožđe sa izmenljivim trougaonim nožem 596PLUS/6G 900mm UNIOR
Makaze za betonsko gvožđe sa izmenljivim trougaonim nožem 596PLUS/6G 900mm UNIORmaterijal: celjusti od posebnog alatnog celika, kovane i pobolj&sca ...
cena: 25.096,00 din
 detaljnije
Kruna za bušenje SDS-max 68/160/290mm BOSCH - proizvod na akciji
Kruna za bušenje SDS-max 68/160/290mm BOSCH
cena: 36.110,00 din
27.990,00 din
 detaljnije
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 12x1.25 Ruko
akcija
Akumulatorska univerzalna testera AdvancedRecip 18 Solo; bez baterije i punjača
13.200,00 din
akcija
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din
Knipex 95 18 225 StepCut XL Izolovane makaze za kablove VDE 1000V 225mm
Knipex 95 18 225 StepCut XL Izolovane makaze za kablove VDE 1000V 225mm - proizvod na akciji cena: 10.062,00 din
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.110,00 din
FIELDMANN FZR 4003-79BH benzinska kosilica za travu
FIELDMANN FZR 4003-79BH benzinska kosilica za travu - proizvod na akciji cena: 25.502,00 din
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 59.712,00 din
Ručni cirkular za drvo GKS 190 BOSCH
Ručni cirkular za drvo GKS 190 BOSCH - proizvod na akciji cena: 26.285,00 din
Akumulatorska vibraciona bušilica-odvrtač GSR 180-Li, 2x2Ah Bosch
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Hikoki punjač baterija UC18YKSL-W0Z 14.4V-18V Hitachi
Hikoki punjač baterija UC18YKSL-W0Z 14.4V-18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 3.480,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm - proizvod na akciji cena: 26.089,00 din
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.168,00 din
Električni mešač Twister Evolution
Električni mešač Twister Evolution - proizvod na akciji cena: 32.594,00 din
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS - proizvod na akciji cena: 85.924,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS - proizvod na akciji cena: 12.931,00 din
Knipex klešta za krimpovanje bez čeljusti, u koferu 97 43 200
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 4.943,00 din