  • Sečice za kablove i žicu 2101G-180IP BAHCO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2101G-180IP
Opis i namena proizvoda
  • Dužina 180 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Micro CD-100 detektor gasa Ridgid
cena: 16.431,00 din
 detaljnije
Kombinovani ključ sa čegrtaljkom 10mm KSEIBI
cena: 748,00 din
 detaljnije
Šrafciger CR-V ravni 1000V VDE 6.5mm Modeco