Šifra proizvoda: R18ST50-0
Opis i namena proizvoda
  • Baterijska heftalica, 18V ONE+™ – RYOBI R18ST50-0
  • RYOBI R18ST50-0 bežična heftalica 18V ONE+™ je savršen alat za različite "uradi sam" projekte u kući, uključujući ukrašavanje, tapaciranje, lepljenje tepiha i mnoge druge primene. Kao deo RYOBI ONE+™ sistema, ova heftalica nudi mobilnost i efikasnost zahvaljujući napajanju iz 18V baterija. Kompaktan i lagan dizajn omogućava lako rukovanje i upotrebu u svim okruženjima, čineći je pogodnom za svakodnevne zadatke.
  • Pogonski mehanizam: 18V akumulatorski motor omogućava efikasno upucavanje standardnih „П“ tip spajalica širine 10 mm, dužine od 6 mm do 14 mm.
  • Paket uključuje: Krunske spajalice (160 komada, 10 mm) i kopču za kaiš, što omogućava jednostavnu organizaciju i nošenje alata.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač: RYOBI
  • Voltaža: 18 V
  • Kompatibilnost: 18V ONE+™
  • Tip spajalice: Standardne "П" tip
  • Dužina spajalice: 6 – 14 mm
  • Širina spajalice: 10 mm
  • Težina: 1,4 kg
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se bez punjača i baterija
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze električarske 1128BSX BETA
Makaze električarske BETA ...
cena: 4.567,00 din
 detaljnije
DeWalt DWST1-70705 Kutija TSTAK III - 1 fioka
cena: 8.390,00 din
 detaljnije
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta - proizvod na akciji
Spiralno crevo 9m 1915B-8x12 Beta
akcija
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo)
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo) - proizvod na akciji cena: 50.166,00 din
38.880,00 din
akcija
MAX N2345RF2BW28 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada
MAX N2345RF2BW28 BOLKOP RVS Ring ekseri za pištolje za eksere, 2,3x45mm, 10.800 komada - proizvod na akciji cena: 20.031,00 din
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-450 PC, Solo 06019K4101
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-450 PC, Solo 06019K4101 - proizvod na akciji cena: 42.013,00 din
Gardena berač bobičastog voća
Gardena berač bobičastog voća - proizvod na akciji cena: 3.466,00 din
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution - proizvod na akciji cena: 36.806,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 943,00 din
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita - proizvod na akciji cena: 89.990,00 din
DeWalt DCE089D1G laser linijski zeleni zrak 3x360°
DeWalt DCE089D1G laser linijski zeleni zrak 3x360° - proizvod na akciji cena: 114.479,00 din
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje - proizvod na akciji cena: 4.308,00 din
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax - proizvod na akciji cena: 816,00 din
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama - proizvod na akciji cena: 67.301,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Krunasta testera Bi-metal 35mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 35mm Makita - proizvod na akciji cena: 953,00 din
Klešta za falcovanje prava BETA
Klešta za falcovanje prava BETA - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Krunasta testera Bi-metal 29mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 29mm Makita - proizvod na akciji cena: 823,00 din
Bosch GRT 18V-33 Solo Akumulatorski Trimer za Travu
Bosch GRT 18V-33 Solo Akumulatorski Trimer za Travu - proizvod na akciji cena: 36.337,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 60 3/8" 12-60 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 60 3/8" 12-60 Nm - proizvod na akciji cena: 12.348,00 din
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm - proizvod na akciji cena: 3.179,00 din
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V - proizvod na akciji cena: 3.980,00 din