Šifra proizvoda: EGBL108K
Opis i namena proizvoda
EGBL108K - GB 10,8 V je ultra kompaktna litijum- jonska aku. bušilica.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon ( volti) 10,8 V
  • Veličina vretena 10mm
  • Broj obrtaja 0-600 1/min
  • Smer levo-desno
  • Broj regulacija obr. momenta 11
  • Vreme punjenja 3 sata
  • Bušenje metal 10 mm
  • Bušenje drvo 25 mm
  • Bušenje funkcija Da
  • Težina 1,5 kg
spacer Obim isporuke
  • Kofer
  • 1 baterija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
REMS 153510 Hydro-Swing Hidraulični ručni alat za savijanje cevi 15-18-22
Ručni savijač cevi sa hidrauličkim uljem Ø 10 – 32 mm, Ø ⅜ – ⅞“, do 90°Rad bez napora zahvaljujući uljno- ...
cena: 124.831,00 din
 detaljnije
Hogert HT1R057 ključ viljuškasto okasti zglobni sa račnom 17 mm
cena: 1.736,00 din
 detaljnije
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 22mm Unior
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 22mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (EN12540)izrađen prema standard ...
akcija
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 4.575,00 din
3.432,00 din
akcija
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 6.490,00 din
5.726,00 din
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100 - proizvod na akciji cena: 25.005,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084 - proizvod na akciji cena: 5.229,00 din
Krunasta testera Bi-metal 70mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 70mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.661,00 din
DeWalt DCS579NT Aku cirkular 190mm, bez baterije i punjača u TSTAK koferu
DeWalt DCS579NT Aku cirkular 190mm, bez baterije i punjača u TSTAK koferu - proizvod na akciji cena: 60.960,00 din
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.467,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
DeWalt DWST82990-1 otvorena torba za alat TSTAK kompatibilna
Hogert HT8G006 nisko profilna hidraulična dizalica, dupla pumpa, 2,5 t, max visina , 85 - 455mm
Hogert HT8G006 nisko profilna hidraulična dizalica, dupla pumpa, 2,5 t, max visina , 85 - 455mm - proizvod na akciji cena: 34.359,00 din
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Wiha 40674 odvijač TorqueVario®-S podesivi moment 14 delova sa torbicom
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex - proizvod na akciji cena: 8.875,00 din
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600 - proizvod na akciji cena: 27.338,00 din
Makaze za lim leve 250mm Topex
Makaze za lim leve 250mm Topex - proizvod na akciji cena: 1.219,00 din
Hikoki G23UDY2-WKZ ugaona brusilica 2600 W
Hikoki G23UDY2-WKZ ugaona brusilica 2600 W - proizvod na akciji cena: 35.496,00 din
Makita Adapter za vođicu za DHS680 (D)196953-0
Makita Adapter za vođicu za DHS680 (D)196953-0 - proizvod na akciji cena: 6.977,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din