stara cena: 43.076
cena: 33.390,00 din
(PDV uključen)
  popust: 22%
  ušteda: 9.686 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 06016C1000
Opis i namena proizvoda
  • Značajne osobine proizvoda GPB 18V-5 C Professional je robustan radio-uređaj koji obezbeđuje živahni zvuk i muziku na svakom gradilištu. Kompatibilan je sa Bluetooth, FM i AUX izvorima, što pruža fleksibilnost za puštanje različitih žanrova muzike. Za izvanrednu robusnost, dolazi sa zaštitnim rešetkastim kavezom i dizajniran je da izdrži teške uslove rada. Impresivan zvuk proizvode četiri zvučnika kombinovane snage 20 W i integrisani niskotonac od 20 W za snažan odziv basa. Oprema i primena uključuju reprodukciju radio programa ili muzike preko Bluetooth veze, kompatibilnost sa svim Bosch Professional akumulatorima od 18 V i AMPShare sistemom akumulatora više brendova. Dodatne informacije: napaja se preko 18 V akumulatora ili glavnog AC napajanja, poseduje dve utičnice za napajanje alata i USB priključak za brzo punjenje do 2,1 A. Napon akumulatora 18,0 V Ulazni mrežni napon 100–240 V Raspon radio frekvencije FM 87,5–108 MHz Memorisane radio stanice FM 4 Ulazni napon za akumulatore 18 V Masa bez akumulatora 8,8 kg Nazivna snaga pojačala kod rada na strujnoj mreži 40 W Tip priključka Tip F
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18,0 V
  • Prečnik lista testere 165 mm
  • Broj obrtaja u praznom hodu* 5.000 min-1
  • Prečnik unutrašnjeg otvora lista testere 20 mm
  • Masa bez akumulatora* 3,4 kg
spacer Obim isporuke
  • Paralelni graničnik
  • Kartonska kutija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija SDS+ 6x210mm Modeco
Burgija SDS+ 6x210mm Modeco
cena: 218,00 din
 detaljnije
Klešta smrt Premium TOPEX
Klešta smrt Premium TOPEX
Klešta smrt Premium TOPEX Grip klešta TOPEKS, dužina 225 mm, radni opseg 0–40 mm. Sa okruglim čeljustima. Mehaniz ...
 detaljnije
Baterijski komplet sa punjačem 2x4 Ah Metabo
Baterijski komplet sa punjačem 2x4 Ah MetaboPunjač ASC 30-36 V, 14,4 - 36 V, "AIR COOLED", EU (627044000)Za punjenje Li-Ion i LiHD kliznih ...
akcija
Ugaona brusilica 125mm 1400W Beta
Ugaona brusilica 125mm 1400W Beta - proizvod na akciji cena: 23.700,00 din
17.064,00 din
akcija
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta - proizvod na akciji cena: 9.372,00 din
7.032,00 din
Hogert HT1R425 set alata 85 kom
Hogert HT1R425 set alata 85 kom - proizvod na akciji cena: 19.305,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
Listovi ubodne testere za inox / nerđajući čelik T 118 GFS (3.kom) BOSCH
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2 - proizvod na akciji cena: 24.479,00 din
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 4.934,00 din
Gardena CS drobilica 10cm
Gardena CS drobilica 10cm - proizvod na akciji cena: 2.516,00 din
Wera Kraftform Kompakt W 1 set za održavanje, 35 komada
Wera Kraftform Kompakt W 1 set za održavanje, 35 komada - proizvod na akciji cena: 30.723,00 din
Hogert HT3B548 Hidraulične makaze, 4-16 mm
Hogert HT3B548 Hidraulične makaze, 4-16 mm - proizvod na akciji cena: 12.748,00 din
Dizel Pumpa Za Vodu Visokog Pritiska YMDP30I GARDENmaster
Dizel Pumpa Za Vodu Visokog Pritiska YMDP30I GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 169.990,00 din
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB - proizvod na akciji cena: 2.064,00 din
MICRO Rezač MIC Proxxon
MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.488,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Ubodna testera PST 700 E BOSCH
Ubodna testera PST 700 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.641,00 din
DeWalt DCH273NT akumulatorski elektro-pneumatski čekić SDS-plus, Solo
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS
Rezač cevi RAS P 50-110 REMS - proizvod na akciji cena: 38.246,00 din
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 40.949,00 din