Šifra proizvoda: DEAML102
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska lampa-fenjer bez baterije DEAML102 Makita
  • Dva alata za osvetljenej u jednom
  • Dugačko neprekidno osvetljenje (sa jednim punjenjem akumulatora): 8 časova ili više sa 10,8 V - 1,3 Ah akumulatorom BL1013; 4,5 časova ili više sa 7,2 V - 1,0 Ah akumulatorom BL7020
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  7,2 / 10,8 V
  • Neprekidna upotreba  8 h sa baterijom od 10,8 V
  • Dimenzija 65 x 65 x 180 mm
  • Težina 0,35 kg
spacer Obim isporuke
  • bez akumulatora I punjača
  • Može koristiti LiJon baterije 10,8V i 7,2 V
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Knipex kofer za alat Basic 00 21 05 LE - proizvod na akciji
Knipex kofer za alat Basic 00 21 05 LE
cena: 24.562,00 din
16.660,00 din
 detaljnije
Okretna kuka 2T TOHO
Okretna kuka 2T TOHO
cena: 844,00 din
 detaljnije
Ključ za filter ulja sa trakom 205/2 UNIOR
akcija
Laserski daljinomer Bosch GLM 50-22 Professional (0601072S00)
16.820,00 din
akcija
Proxxon Set nasadnih ključeva dubokih 1/4" i 1/2"
Proxxon Set nasadnih ključeva dubokih 1/4" i 1/2" - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.000,00 din