  • Akumulatorska lančana testera Brushless IXES BC-PS150-X Scheppach + baterija 4Ah+punjač
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 5+5 godina uz registraciju Servis
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Scheppach alati
Proizvođač: Scheppach alati
Šifra proizvoda: 5910310900+
Opis i namena proizvoda
  • Scheppach BC-PS150-X akumulatorska testera za drvo predstavlja odličan izbor za lako i efikasno podrezivanje grana, grmlja i sečenje zelenog otpada. Sa kapacitetom rezanja do 150 mm i brzinom lanca od 6,8 m/s, omogućava brzo i precizno testerisanje, čak i debljih grana. Njena ergonomska konstrukcija i integrisane zaštitne funkcije osiguravaju sigurno i udobno korišćenje.
  • Opremljena motorom bez četkica, ova testera garantuje visoku energetsku efikasnost, duži radni vek i minimalno trošenje komponenata. Kao deo Scheppach IXES 20V serije, kompatibilna je sa svim baterijama i punjačima iz ove linije, omogućavajući korisnicima maksimalnu fleksibilnost i praktičnost pri radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 20 V IXES
  • Dužina mača pile 15 cm
  • Brzina lanca 6.8 m/s
  • Zapremina ulja 30 ml
  • Dimenzije 260 x 80 x 120 mm
  • Težina 1.3 kg
  • Automatsko zatezanje lanca
  • Zaštita za ruke i štitnik za lanac za sigurno Rukovanje uređajem
  • Automatsko podmazivanje lanca za neprekidno rad
spacer Obim isporuke
  • baterija 4 Ah
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Usisivač za suvo i mokro usisavanje NTS16 16L
cena: 6.000,00 din
 detaljnije
Proxxon nasadni CrV ključ 1/2" - 17 mm
cena: 288,00 din
 detaljnije
Klin za cepanje 2 kg
Klin za cepanje 2 kg
akcija
Okretač nareznica M16 Modeco
Okretač nareznica M16 Modeco - proizvod na akciji cena: 2.911,00 din
2.400,00 din
akcija
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2000-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 5.848,00 din
4.690,00 din
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo - proizvod na akciji cena: 1.434,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125 - proizvod na akciji cena: 4.107,00 din
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta
Pneumatska reverzibilna ručica 1921M2 Beta - proizvod na akciji cena: 34.382,00 din
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12 - proizvod na akciji cena: 9.108,00 din
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita - proizvod na akciji cena: 5.590,00 din
Makita list testere za drvo 180x30x40z
Makita list testere za drvo 180x30x40z - proizvod na akciji cena: 4.912,00 din
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
Knipex klešta armiračka 200mm 99 01 200
Knipex klešta armiračka 200mm 99 01 200 - proizvod na akciji cena: 2.528,00 din
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.920,00 din
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020
Bosch GRW 140 Električni mešač-mikser 1400W 06011C4020 - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 631,00 din
Klešta kombinovana sa jačom polugom 180mm 02 02 180 KNIPEX
Klešta kombinovana sa jačom polugom 180mm 02 02 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.712,00 din
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s)
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s) - proizvod na akciji cena: 1.405,00 din
DeWalt DCMASST1N dodatak za šišanje trave, dodatak za trimer
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din