Šifra proizvoda: UC100DWA
Opis i namena proizvoda
  • Tehničke specifikacije, uključujući 12V max CXT Li-ion akumulator dostupan u kapacitetima 1,5 Ah, 2,0 Ah, i 4,0 Ah, osiguravaju da korisnici mogu izabrati optimalnu konfiguraciju akumulatora koja odgovara njihovim potrebama i dužini radnog vremena.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 12 V max CXT
  • Kapacitet akumulatora: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora: Li-ion
  • Kapacitet rezervoara za ulje: 0,055 l
  • Korak lanca: 0,325 "
  • Širina utora: 1,1 mm
  • Dužina vodilice: 100 mm
  • Brzina lanca: 8 m/s
  • Dimenzije (D x Š x V): 398 x 90 x 226 mm
  • Težina prema EPTA –i: 1,6 kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač za akumulator: DC10WD
  • Akumulator: 1 x BL1021B
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Joca, 14. Apr, 2024.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ imbus loptasti sa T-ručicom, dvostrani 193HXS 4 UNIOR
cena: 746,00 din
 detaljnije
Brojevi za ukucavanje 9 komada 6mm Harden
cena: 803,00 din
 detaljnije
INSIZE Šestar sa oprugom 150mm
INSIZE Šestar sa oprugom 150mm
akcija
Proxxon set odvijača 1/4'' (39-delni)
Proxxon set odvijača 1/4'' (39-delni) - proizvod na akciji cena: 6.348,00 din
5.899,00 din
akcija
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
2.590,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo - proizvod na akciji cena: 32.312,00 din
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din