  • R20 pumpa za vodu, dizel i ulje 48L/min 22m 34mm Solo RDP-JWP20 – Prevod:
  • Pumpa koristi punjive baterije od 20V iz Raider R20 serije, što omogućava potpunu mobilnost i rad bez potrebe za priključkom na električnu mrežu. Idealna je za terenski rad gde nije dostupna struja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maks. protok (l/h): 2880 l/h
  • Maks. visina izbacivanja (m): 22 m
  • Nazivni napon (V): 20 V
  • Tip napajanja: Akumulatorsko
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
  • koristi baterije raider RDP-R20
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Metabo akumulatorska ugaona brusilica WB 18 LTX BL 15-125 Quick
cena: 41.160,00 din
 detaljnije
Makita akumulatorski udarni odvijač DTW300Z – 18V, 1/2", 330 Nm
cena: 35.790,00 din
 detaljnije
Slavina PVC za drvenu burad 202mm - 3/4" (24-32mm)
Pipa PVC za drvenu burad 202 mm - 3/4" (24-32 mm)Kvalitetna slavina izrađena od ABS plastike, idealna za drvena burad u kojima se čuvaju rakija ...
akcija
Senco CoilPro90 pneumatski pištolj za eksere 45-90mm 2.5-3.3mm
73.680,00 din
akcija
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
12.390,00 din
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.496,00 din
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W - proizvod na akciji cena: 46.337,00 din
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 40.465,00 din
Proxxon precizna stona stega FMZ
Proxxon precizna stona stega FMZ - proizvod na akciji cena: 7.128,00 din
Proxxon ubodna testera STS/E
Proxxon ubodna testera STS/E - proizvod na akciji cena: 16.032,00 din
Kombinovana stona testera DW743N DeWalt
Kombinovana stona testera DW743N DeWalt - proizvod na akciji cena: 172.427,00 din
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB - proizvod na akciji cena: 4.334,00 din
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54 - proizvod na akciji cena: 6.254,00 din
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 152mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.467,00 din
Gardena rukavice za ruže M
Gardena rukavice za ruže M - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Makaze za živu ogradu talasasti nož Levior
Makaze za živu ogradu talasasti nož Levior - proizvod na akciji cena: 1.067,00 din
Krunasta testera Bi-metal 68mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 68mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.589,00 din