Šifra proizvoda: IE-CD62-120S
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska šrafilica-bušilica 12v IE-CD62-120S Iskra
  • Akumulatorska bušilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
  • Sa ugrađenim LED izvorom svetlosti za rad na neosvetljenim mestima
  • Brzostezna glava omogućava laku i brzu zamenu alata
  • Bušilica je opremljena prekidačem za izbor brzine (sporije i brže obrtanje)
  • Punjenje baterije se, uz priloženi punjač, obavlja za samo 1 h
  • Isporučuje se u koferu za praktično nošenje i odlaganje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Akumulatorska bušilica
  • Napajanje 12 V
  • Baterija 1 x Li-ion (1.5 Ah)
  • Punjač Ulazni napon: 100-240 V~ (50-60 Hz), 30 W; Izlazni napon: 12.6-13.5 V, 1.5 A
  • Vreme punjenja 1 h
  • Obrtaji 1. brzina: 0-400 obr/min-1 (prazan hod), 2 brzina: 0-1500 obr/min-1 (prazan hod)
  • Stepeni podešavanja obrtaja 18+1
  • Obrtni moment 12 Nm
  • Stezna glava 0.8-10 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja 16 mm (drvo), 8 mm (metal)
  • Masa 1.28 kg
spacer Obim isporuke
  • 1 x punjač za bateriju,
  • 1 x baterija za bušilicu
  • kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sekira univerzalna bez drške 1,8 kg
cena: 3.313,00 din
 detaljnije
Nastavak zglobni 1/2" 80mm Modeco
cena: 750,00 din
 detaljnije
Bosch Glodalo za kanale Bosch 12 mm, D1 12 mm, L 40 mm, G 81 mm
Bosch Glodalo za kanale Bosch 12 mm, D1 12 mm, L 40 mm, G 81 mmGlodalo za kanale Standard for Wood nudi visoke performanse za primene u univerzalnom g ...
akcija
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
10.450,00 din
akcija
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
10.400,00 din
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH45MA Hitachi
Makita list cirkulara za metal 305X25.4/60Z
Makita list cirkulara za metal 305X25.4/60Z - proizvod na akciji cena: 20.526,00 din
Šrafciger PH 0x60 VDE KS TOOLS
Šrafciger PH 0x60 VDE KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 444,00 din
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 15.600,00 din
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.139,00 din
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 53.472,00 din
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din