Šifra proizvoda: RY18BLA-140
Opis i namena proizvoda
  • Pored toga, RYOBI RY18BLA-140 se isporučuje sa 18V ONE+™ 4.0Ah litijumskom baterijom i punjačem, što omogućava dugotrajan rad bez potrebe za stalnim punjenjem. S maksimalnom brzinom strujanja vazduha od 145 km/h i zapreminom izbačenog vazduha od 7,1 m³/min, ovaj duvač lišća omogućava brzo i efikasno uklanjanje lišća, prašine, otpadaka i druge prljavštine.
  • 18V ONE+™ sistem nudi preko 300 inovativnih proizvoda, omogućavajući vam da koristite istu bateriju za različite alate, čineći vaš rad u dvorištu još lakšim i efikasnijim. Bilo da se bavite sečenjem, košenjem ili čišćenjem, RYOBI ONE+ vam omogućava da obavite posao sa profesionalnom preciznošću.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brzina strujanja vazduha: 145 km/h
  • Zapremina izbačenog vazduha: 7,1 m³/min
  • Vreme punjenja baterije: 2,6 h
  • Težina (sa baterijom): 2,6 kg
  • Kompatibilnost: 18V ONE+™ sistem
spacer Obim isporuke
  • 18V ONE+™ 4.0Ah baterija
  • Punjač
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket - proizvod na akciji
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket
cena: 57.600,00 din
51.790,00 din
 detaljnije
Inbus ključ produženi hromirani 2.5mm Beta
cena: 615,00 din
 detaljnije
Scheppach 141-delni set alata TB200
akcija
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550 - proizvod na akciji cena: 6.048,00 din
5.619,00 din
akcija
DeWalt baterija 18V 5Ah DCB184
DeWalt baterija 18V 5Ah DCB184 - proizvod na akciji cena: 14.728,00 din
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 25.177,00 din
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
Samonivelišući laser za određivanje vertikale i horizontale DW088K DeWalt
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE  Makita - proizvod na akciji cena: 41.290,00 din
Proxxon čeona brusilica LBS/E
Proxxon čeona brusilica LBS/E - proizvod na akciji cena: 14.916,00 din
Struna za trimer - twist 3,00 mm x 15m ROSA
Struna za trimer - twist  3,00 mm x 15m ROSA - proizvod na akciji cena: 394,00 din
Hikoki akumulatorska čekić bušilica 18V DH18DPA-WPZ Hitachi
Hikoki akumulatorska čekić bušilica 18V DH18DPA-WPZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 66.132,00 din
Klešta za svećice KS TOOLS
Klešta za svećice KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.044,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.244,00 din
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050 - proizvod na akciji cena: 11.806,00 din
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200 - proizvod na akciji cena: 7.688,00 din
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press
Ručna radijalna presa REMS Eco-Press - proizvod na akciji cena: 36.863,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.182,00 din
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm - proizvod na akciji cena: 4.696,00 din
Wiha 43024 Set izolovanih nasadnih ključeva 1/2"
Wiha 43024 Set izolovanih nasadnih ključeva 1/2" - proizvod na akciji cena: 85.243,00 din
Nož ravni 98 52 1000V KNIPEX
Nož ravni 98 52 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.528,00 din