Šifra proizvoda: RSV18X-1X40G
Opis i namena proizvoda
  • 18V ONE+™ HP sistem: Usisivač je deo RYOBI ONE+™ sistema, što znači da je kompatibilan sa preko 200 različitih alata i uređaja iz iste serije.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža 18 V
  • Kompatibilan 18V ONE+™
  • Tip Ergonomski, štapni, samostojeći model
  • Snaga 90 W (vazdušna vata)
  • Kapacitet usisavanja 900 l/min
  • Zapremina rezervoara 800 ml
  • Težina 3.1 kg (bez baterije)
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
SENCO C08BAAP Klamerice TIP C 9,5mm, 12mm 35.000 kom
cena: 3.756,00 din
 detaljnije
Motorna testera 2.3KS GSH 40 Oleo-Mac
cena: 25.069,00 din
 detaljnije
Klešta grip za kablovske kontakte - 427/4AG Unior
akcija
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 260,00 din
190,00 din
akcija
Bosch laserski daljinomer GLM 50-27 C sa funkcijom Bluetooth
22.480,00 din
Drobilica za granje UD2500 Makita
Drobilica za granje UD2500 Makita - proizvod na akciji cena: 65.990,00 din
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.217,00 din
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P42 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P42 Rems - proizvod na akciji cena: 22.240,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.139,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 44 21 J41 - proizvod na akciji cena: 4.954,00 din