Šifra proizvoda: TD110DSME
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski udarni odvijač 10V / 4Ah TD110DSME Makita
  • Ugrađeno LED radno svetlo
  • Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat
  • Praktično pritisno dugme za promenu smera
  • Idealan za poslove na uskim mestima
  • Jenodelni šestougaoni brzostezni futer
  • Minimalni pritisak od strane rukovaoca
  • Fosforescentan odbojnik
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora  10,8 V
  • Kapacitet akumulatora  4,0 Ah
  • Tip akumulatora  Li-ion
  • Broj obrtaja  0 - 2.600 min-1
  • Broj udaraca  0 - 3.500 min-1
  • Mašinski vijci  M4 - M8
  • Standardni vijci  M5 - M12
  • Visoko zatezni vijci  M5 - M12
  • Prihvat alata  6,35 mm
  • Prihvat alata  1/4 "
  • Tip prihvata alata  Šestougaono
  • Obrtni moment - 2. brzina  110 Nm
  • Buka: zvučni pritisak  94 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga  105 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)  3 dB(A)
  • Vibracije: udarno pritezanje  8,0 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)  1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)  153 x 66 x 204 mm
  • Težina prema EPTA –i  1 kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač
  • Akumulator 10.8V / 4 Ah
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS - proizvod na akciji
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS
Garnitura viljuškasto-okastih račna (16) KS TOOLS Visoko polirani, hromirani, 11 kom. ...
cena: 28.800,00 din
13.990,00 din
 detaljnije
Ručica 3/8’’ za nasadne ključeve sa rotirajućom ručkom 910/58 Beta - proizvod na akciji
Ručica 3/8’’ za nasadne ključeve sa rotirajućom ručkom 910/58 Beta
cena: 11.775,00 din
8.832,00 din
 detaljnije
Alat za izbijanje Heli-Coil patrone M18X1.50MM GSR
akcija
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta
Račna sa rotirajućom ručkom 1/4" 900/58 Beta - proizvod na akciji cena: 10.725,00 din
akcija
Klešta za falcovanje prava BETA
Klešta za falcovanje prava BETA - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 17.990,00 din
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E - proizvod na akciji cena: 24.708,00 din
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica - proizvod na akciji cena: 13.426,00 din
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W - proizvod na akciji cena: 4.256,00 din
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din