Šifra proizvoda: TD110DSAE
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorski udarni odvijač TD110DSAE Makita
  • Ugrađeno LED radno svetlo
  • Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat
  • Praktično pritisno dugme za promenu smera
  • Idealan za poslove na uskim mestima
  • Jenodelni šestougaoni brzostezni futer
  • Minimalni pritisak od strane rukovaoca
  • Fosforescentan odbojnik
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 10,8 V
  • Kapacitet akumulatora: 2,0 Ah
  • Tip akumulatora: Li-ion
  • Broj obrtaja: 0 - 2.600 min-1
  • Broj udaraca: 0 - 3.500 min-1
  • Mašinski vijci: M4 - M8
  • Standardni vijci: M5 - M12
  • Visoko zatezni vijci: M5 - M12
  • Prihvat alata: 6,35 mm
  • Prihvat alata: 1/4 "
  • Tip prihvata alata: Šestougaono
  • Obrtni moment - 2. brzina: 110 Nm
  • Buka: zvučni pritisak: 94 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga: 105 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K): 3 dB(A)
  • Vibracije: udarno pritezanje: 8,0 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K): 1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V): 153 x 66 x 204 mm
  • Težina prema EPTA –i: 1 kg
spacer Obim isporuke
  • Punjač za akumulator: 197334-1
  • Akumulator: 197395-1 (2x)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska kruna za keramiku mermer M14 6mm Modeco
Dijamantska kruna za keramiku mermer M14 6mm ModecoZa bušenje rupa u tvrdim završnim materijalima kao što su keramika, gres, tera ...
cena: 1.525,00 din
 detaljnije
Glodala za drvo set 5 kom Levior
cena: 1.881,00 din
 detaljnije
Villager Fuse akumulatorski trimer BC 2320
akcija
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama - proizvod na akciji cena: 67.301,00 din
45.650,00 din
akcija
DeWalt DWHT10261-0 sklopivi skalper sa automatskim ubacivanjem sečiva
2.480,00 din
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276
DeWalt čaura za glodalicu 10mm DE6276 - proizvod na akciji cena: 16.894,00 din
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB - proizvod na akciji cena: 2.064,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8"
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8" - proizvod na akciji cena: 22.033,00 din
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster
Električni Dupli Mešač dupli za lepak, glet masu I farbu 1600W DM1600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.004,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.140,00 din
Libela keramičarska 920 SHARK 50 cm Kapro
Libela keramičarska 920 SHARK 50 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.868,00 din
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.936,00 din
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z - proizvod na akciji cena: 8.754,00 din
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium - proizvod na akciji cena: 22.983,00 din
Makaze za travu - okretne WINLAND
Makaze za travu - okretne WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.042,00 din
Makaze za grane 75cm PROFI Festa
Makaze za grane 75cm PROFI Festa - proizvod na akciji cena: 2.840,00 din
Elektro - pneumatski čekić za štemovanje sa SDS-max prihvatom GSH 5 CE Professional BOSCH
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 8 mm Bosch
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 8 mm Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Knipex montažna klešta za hvatanje sa poprečnim profilima 280mm 28 71 280
Knipex montažna klešta za hvatanje sa poprečnim profilima 280mm 28 71 280 - proizvod na akciji cena: 5.552,00 din
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200 - proizvod na akciji cena: 2.487,00 din