  • Aparat za zavarivanje inverter SUPER180 TIG LIFT Stanley
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: SUPER180TL
Opis i namena proizvoda
  • Inverterski aparat za zavarivanje.
  • Lagan, kompaktan i pouzdan.
  • Pogodan za rutilne electrode, bazične i elektrode za inox.
  • Opremljen TIG LIFT funkcijom.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Priključni napon: 230V/50Hz
  • Napon praznog hoda: 90 V
  • Osigurač: 16A
  • Područje zavarivanja: 25 - 160 A
  • Snaga 60 %: 3.2 kVA
  • Snaga Max: 8.0 kVA
  • Prečnik elektrode za zavarivanje: 1,6 - 4 mm
  • Radni ciklus: 160A – 30%
  • Zaštita: IP21S
  • Težina (sa opremom): 10,3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska ubodna testera TC-JS 18 Li - Solo Power X-Change Einhell
cena: 7.793,00 din
 detaljnije
Set za vađenje zalomljenih šrafova
cena: 1.007,00 din
 detaljnije
Donji rezervni klin za makaze 6006, 8006, 10006, 6066, 8066 i 10066 Falket
akcija
Knipex klešta armiračka 250mm 99 01 250
Knipex klešta armiračka 250mm 99 01 250 - proizvod na akciji cena: 2.890,00 din
2.240,00 din
akcija
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z - proizvod na akciji cena: 18.793,00 din
21.760,00 din
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.092,00 din
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E - proizvod na akciji cena: 18.468,00 din
Wiha 45530 Set alata u koferu Basic set L električarski, 18-delni
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m - proizvod na akciji cena: 33.757,00 din
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
DeWalt DCS579NT Aku cirkular 190mm, bez baterije i punjača u TSTAK koferu
DeWalt DCS579NT Aku cirkular 190mm, bez baterije i punjača u TSTAK koferu - proizvod na akciji cena: 60.960,00 din
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.720,00 din
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10
Knipex krimp klešta za COAX, BNC i TNC konektore 97 52 10 - proizvod na akciji cena: 30.269,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 60 3/8" 12-60 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 60 3/8" 12-60 Nm - proizvod na akciji cena: 12.348,00 din
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1 - proizvod na akciji cena: 3.149,00 din
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DA Hitachi
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 25.488,00 din
Pumpa za pretakanje INOX Enos 25 Enoitalia
Pumpa za pretakanje INOX Enos 25 Enoitalia - proizvod na akciji cena: 31.374,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x65mm 3000kom - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora 175W
Dremel 4250 - 35 višenamenski alat sa 35 komada dodatnog pribora  175W - proizvod na akciji cena: 15.439,00 din
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom - proizvod na akciji cena: 9.680,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320 - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din