  • Auto radio DEH-150MPG CD Tuner PIONEER
Proizvođač: Pioneer
Šifra proizvoda: H002
Opis i namena proizvoda
  • Drugi muzički uređaji preko prednjeg Aux-In
  • Prednji panel:Skida se
  • Osvetljenost displeja: Beli LCD ekran (1 red, 12 karaktera)
  • Osvetljenost dugmića: Zelena
  • Daljinski: preko volana
  • Prikaz ćiriličnih slova :Da
  • Automatsko utišavanje prilikom telefonskih poziva Da
  • Dodaci: Zaštitna kutija za prednji panel
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max izlazna snaga: MOSFET 50W x 4
  • Tjuner:D4Q RDS FM/AM Tuner (24 predpodešenih stanica)
  • Reprodukcija: CDs and CD-R / CD-RW,MP3, WMA, WAV from CD-R / CD-RW
  • Ostalo AUX In
  • Boja crna
  • Ekran n/a
  • Tip 1 DIN
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nastavak dugi, prihvat 1/4" 188.4/2 150mm UNIOR
cena: 1.001,00 din
 detaljnije
Burgija za metal 16mm HSS-G sa prihvatom 13mm – BLADE BBM
cena: 1.428,00 din
 detaljnije
Mistrija kvadratna nerdjajući čelik sa gumenom drškom 180x125mm FESTA
akcija
Usisivač za suvo i mokro usisavanje VC3011L Makita
Usisivač za suvo i mokro usisavanje VC3011L Makita - proizvod na akciji cena: 48.490,00 din
38.790,00 din
akcija
Hogert HT1R480 set alata 29 kom 1/2 ”
Hogert HT1R480 set alata 29 kom 1/2 ” - proizvod na akciji cena: 11.813,00 din
9.730,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XXL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular - proizvod na akciji cena: 9.827,00 din
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita - proizvod na akciji cena: 56.290,00 din
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta
Vazdušni jastuk za teret 100kg 1800/100 Beta - proizvod na akciji cena: 9.372,00 din
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W
FIELDMANN FDP 200805-E Ubodna testera 800W - proizvod na akciji cena: 6.367,00 din