  • Auto radio DEH-1600UB CD Tuner PIONEER
Proizvođač: Pioneer
Šifra proizvoda: H003
Opis i namena proizvoda
  • Prednji panel:Skida se
  • Osvetljenost displeja:Crni LCD ekran sa belim tekstom (1 red, 12 karaktera)
  • Osvetljenost dugmića: Crvena
  • Prikaz ćiriličnih slova :Da
  • Automatsko utišavanje prilikom telefonskih poziva Da
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max izlazna snaga:MOSFET 50W x 4
  • Tjuner:D4Q RDS FM/AM Tuner (24 predpodešenih stanica,)
  • Reprodukcija: CDs and CD-R / CD-RW,MP3, WMA, WAV from CD-R / CD-RW/ USB
  • Druge muzičke uređaje preko prednjegAux-In / USB
  • Dodaci: Holder, Trim ring
  • Ostalo AUX In, USB priključak
  • Boja crna
  • Ekran n/a
  • Tip 1 DIN
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Poliesterski konopac 6mm 400m Beorol
Poliesterski konopac 6mm 400m BeorolUniverzalni sintetički konopac.Izrađen od kvalitetnog poliestera, otporan na atmosferske uticaje i sunčevu svet ...
cena: 48,00 din
 detaljnije
Čekić plastični 820A 280mm UNIOR
Čekić plastični 820A 280mm UNIORmaterijal: poliuretan, tvrdoće 45-55 po skali Shore Dotporan na uljenosač od sivog livenog gvožđalakirana drven ...
cena: 1.471,00 din
 detaljnije
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita - proizvod na akciji
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita
akcija
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.331,00 din
8.780,00 din
akcija
REMS 113330 RAS Cu-INOX 3 – 42 Rezač cevi
REMS 113330 RAS Cu-INOX 3 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 12.446,00 din
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch - proizvod na akciji cena: 11.455,00 din
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije - proizvod na akciji cena: 63.561,00 din
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100
Bosch PHO 2000 električno rende 680W, 06032A4100 - proizvod na akciji cena: 18.318,00 din
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z - proizvod na akciji cena: 7.931,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 320 1/2" 60-320 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 320 1/2" 60-320 Nm - proizvod na akciji cena: 19.416,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL - proizvod na akciji cena: 1.631,00 din
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
DeWalt DWST08330-1 kutija za alat sa tri fioke, ToughSystem® 2.0
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Tračna brusilica 940W M9400 Makita
Tračna brusilica 940W M9400 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Bosch GBS 750 Tračna brusilica 850W 75x533mm 06012C1020
Bosch GBS 750 Tračna brusilica 850W 75x533mm 06012C1020 - proizvod na akciji cena: 24.768,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 02 250
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 02 250 - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din