  • Auto radio KMM-102GY KENWOOD
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Kenwood
Proizvođač: Kenwood
Šifra proizvoda: D10935
Opis i namena proizvoda
  • Auto radio KMM-102GY KENWOOD
  • Maksimalna izlazna snaga: 4 x 50W
  • 1 RCA pretpojačalo, 2,5V
  • Prednja ploča koja se skida
  • Kompatibilan sa Android MSC / AOA2
  • TuneinRadio/AUPEO App mod, MP3, WMA, WAV & FLAC playback
  • Zeleno osvetljenje tastera i belo osvetljenje displeja (LED)
  • FM sa RDS & AM tjunerom
  • Easy Sound Enhancment karakteristika zvuka
spacer Karakteristike proizvoda
  • USB: da
  • Bluetooth: Ne
  • SD Card: ne
  • ipod ready: ne
  • Aux ulaz: prednji
  • DVD: ne
  • Boja osvetljenosti dugmića: zelena
  • Displej: LED
  • Daljinski upravljač: ne
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 32x91 mm Metabo
Dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 32x91 mm MetaboM14 navoj za upotrebu na ugaonim brusilicamaDug radni vek i brz napredak bušen ...
cena: 5.496,00 din
 detaljnije
Bitsevi krstasti 1/4",  PH2 x 25mm,  ojačani - udarni set od 2 kom. Milwaukee
cena: 229,00 din
 detaljnije
Nastavak za crevo 1/2" - 5/8" stop premium Gardena
akcija
Akumulatorska kosilica za travu Villy 2020 E Fuse Villager
Akumulatorska kosilica za travu Villy 2020 E Fuse Villager - proizvod na akciji cena: 25.199,00 din
15.990,00 din
akcija
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita - proizvod na akciji cena: 12.490,00 din
9.990,00 din
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore - proizvod na akciji cena: 18.576,00 din
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200 - proizvod na akciji cena: 2.487,00 din
Knipex klešta za krimpovanje bez čeljusti, u koferu 97 43 200
Ugaona brusilica 115mm DWE4016 DeWalt
Ugaona brusilica 115mm DWE4016 DeWalt - proizvod na akciji cena: 12.725,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Makaze za kablove 1000V 280 mm 95 36 280 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 280 mm 95 36 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 56.203,00 din
Hikoki Ugaona brusilica 2000W G23ST Hitachi
Hikoki Ugaona brusilica 2000W G23ST Hitachi - proizvod na akciji cena: 13.824,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.480,00 din
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta - proizvod na akciji cena: 13.431,00 din
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
Bosch Aku-ugaona brusilica GWS 18V-8, 06019N9000
Bosch Aku-ugaona brusilica GWS 18V-8, 06019N9000 - proizvod na akciji cena: 20.485,00 din
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS - proizvod na akciji cena: 26.976,00 din
Vibraciona brusilica BO4900V MAKITA
Vibraciona brusilica BO4900V MAKITA - proizvod na akciji cena: 31.990,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta - proizvod na akciji cena: 13.800,00 din
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din