  • Bahco 9045-B-400 tesarski ugaonik
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.460,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 9045-B-400
Opis i namena proizvoda
  • Ostaje dobro izbalansiran i stabilan kada se postavi na površinu
  • Lako čitljiva skala se pojavljuje sa obe strane
  • Crna završna obrada, prekrivena lakom koji sprečava rđu
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 400 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čekić Bravarski 1500g BETA
Čekić Bravarski 1500g BETA
cena: 4.962,00 din
 detaljnije
UNIOR Garnitura 14 alata u SOS ulošku za alat 623992
 detaljnije
Ključevi nasadni i nastavci, prihvat 1/4", u metalnoj kutiji 188c 33kom. UNIOR
akcija
Makita TW161DZ akumulatorski udarni odvijač 12V max CXT
Makita TW161DZ akumulatorski udarni odvijač 12V max CXT - proizvod na akciji cena: 11.290,00 din
8.990,00 din
akcija
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
129,00 din
Wera moment ključ sa reverzibilnom račnom, 20-100 Nm 1/2" 05075621001
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket
Akumulatorske makaze za orezivanje 3000T Falket - proizvod na akciji cena: 57.600,00 din
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 8.511,00 din
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 19x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač DHP485Z Makita
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač DHP485Z Makita - proizvod na akciji cena: 18.790,00 din
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija - proizvod na akciji cena: 34.118,00 din
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu )
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu ) - proizvod na akciji cena: 1.650,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 32.002,00 din
DeWalt DWST83344-1 TSTAK IP54 kutija za alat
DeWalt DWST83344-1 TSTAK IP54 kutija za alat - proizvod na akciji cena: 9.453,00 din
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W - proizvod na akciji cena: 46.337,00 din
DeWalt DCG418T2 Akumulatorska ugaona brusilica, 2 X 6.0 Ah, 54V XR
DeWalt DCG418T2 Akumulatorska ugaona brusilica, 2 X 6.0 Ah, 54V XR - proizvod na akciji cena: 116.440,00 din
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm - proizvod na akciji cena: 3.333,00 din
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250 - proizvod na akciji cena: 9.969,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 12mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 12mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.932,00 din