  • Bahco brza stega 300mm QC-300A-2P BAHCO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: QC-300A-2P
Opis i namena proizvoda
  • Stege visokog otpora sa KR sistemom
  • Kapacitet stezanja do 80 kg
  • Zadržava maksimalnu silu stezanja najmanje sat vremena
  • Reverzibilni mehanizam vilice
  • Superiorna brza stezaljka
spacer Karakteristike proizvoda
  • L = 475 mm
  • A = 300 mm
  • Težina = 1 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Četka za farbanje flah 3 komada Levior
Četka za farbanje flah 3 komada LeviorSet četki od 3 komada dimenzija 20mm, 30mm i 50mm je praktičan set četki za farbanje koji će vam olak&scaro ...
cena: 358,00 din
 detaljnije
Čekić Bravarski 300g BETA
Čekić Bravarski 300g BETA
cena: 2.203,00 din
 detaljnije
Motorna kosa za travu 1,8KS Sparta 381 T Oleo-Mac
Motorna kosa za travu 1,8KS Sparta 381 T Oleo-MacMotorrni trimer za intenzivnu kućnu upotrebu ...
akcija
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
360,00 din
akcija
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro - proizvod na akciji cena: 42.792,00 din
39.600,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250 - proizvod na akciji cena: 8.545,00 din
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS
Set za zatezanje 3/8", 2 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 12mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 12mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.932,00 din
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch - proizvod na akciji cena: 10.722,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.380,00 din
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR
Nastavak krstasti (PZ), 3 kom./pakovanje - 6466C6,3 PZ 2 UNIOR - proizvod na akciji cena: 589,00 din
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.993,00 din
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03 - proizvod na akciji cena: 14.046,00 din
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 27.916,00 din
Makaze za lim prave 250mm YATO
Makaze za lim prave 250mm YATO - proizvod na akciji cena: 855,00 din