  • Bahco ručna stega 420SH-120-1000
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 420SH-120-1000
Opis i namena proizvoda
  • Posebno dizajnirana ručka za intezivnu upotrebu i mekan osećaj
  • Kapacitet 50 mm do 175 mm
  • Čvrst i otporan na vremenske uslove
  • Visokokvalitetne plastične kapice za zaštitu stegnutih delova
spacer Karakteristike proizvoda
  • A = 1000 mm
  • B = 120 mm
  • H = 35 mm
  • S = 11 mm
  • Težina 4400 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %