  • Bahco ručna stega 420SH-120-300
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 420SH-120-300
Opis i namena proizvoda
  • Posebno dizajnirana ručka za intezivnu upotrebu i mekan osećaj
  • Kapacitet 50 mm do 175 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • A = 600 mm
  • B = 120 mm
  • H = 35 mm
  • S = 11 mm
  • Težina 2530 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita 21-delni kombinovani set burgija B-44884
cena: 4.039,00 din
 detaljnije
Odvijač 621CR TX-8 Unior
Odvijač 621CR TX-8 Unior
cena: 428,00 din
 detaljnije
Ubodna testera PST 900 PEL  BOSCH - proizvod na akciji
Ubodna testera PST 900 PEL BOSCH
Ubodna testera BOSCHSnažan motor sa 620 W i dubina sečenja u drvetu od 90 mm – tako i teški radovi idu lako od ruke4-stepeni orbitalni ...
akcija
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
180,00 din
akcija
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi - proizvod na akciji cena: 26.844,00 din
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX
Makaze za kabl 95 16 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.495,00 din
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DA Hitachi
Hikoki akumulatorska ubodna testera CJ18DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 25.488,00 din
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter - proizvod na akciji cena: 17.016,00 din
REMS 845057 Rezni disk P
REMS 845057 Rezni disk P - proizvod na akciji cena: 23.014,00 din
Bosch EasyGrassCut 18V-230 Akumulatorski trimer za travu, bez baterije i punjača 06008C1A04
Bosch EasyGrassCut 18V-230 Akumulatorski trimer za travu, bez baterije i punjača 06008C1A04 - proizvod na akciji cena: 13.808,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
DeWalt DWD524KS Vibraciona bušilica 1100 W
DeWalt DWD524KS Vibraciona bušilica 1100 W - proizvod na akciji cena: 50.444,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF485RFJ Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF485RFJ Makita - proizvod na akciji cena: 40.990,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904 - proizvod na akciji cena: 17.740,00 din
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager - proizvod na akciji cena: 4.724,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
DeWalt DCK2110L2T set akumulatorskog alata, 12V aku bušilica DCD701 + aku udarni odvrtač DCF801, 2x3.0Ah
DeWalt DCK2110L2T set akumulatorskog alata, 12V aku bušilica DCD701 + aku udarni odvrtač DCF801, 2x3.0Ah - proizvod na akciji cena: 59.502,00 din
Kablovi za startovanje 300A 2,5m
Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din