  • Bahco ručna stega 420SH-120-400
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 420SH-120-400
Opis i namena proizvoda
  • Posebno dizajnirana ručka za intezivnu upotrebu i mekan osećaj
  • Kapacitet 50 mm do 175 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • A = 400 mm
  • B = 120 mm
  • H = 35 mm
  • S = 11 mm
  • Težina 2830 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ureznik mašinski desni navoj M DIN 357 HSS M18x2.50mm Ruko
Ureznik mašinski desni navoj M DIN 357 HSS M18x2.50mm RukoGlavna primena mesingČelik < 800 N/mm²Sekundarna primena aluminijumbron ...
cena: 7.117,00 din
 detaljnije
DeWalt DWE315KT Višenamenski alat 300 W + Pribor + Kofer
DeWalt DWE315KT Višenamenski alat 300 W + Pribor + KoferDVE315 dolazi sa setom dodataka od 37 delova i opremljen je sistemom za brzu promenu pr ...
cena: 29.680,00 din
 detaljnije
Burgija-glodalo za šarke TCT 20 mm Womax