  • Bahco ručna stega 420SH-120-600
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 420SH-120-600
Opis i namena proizvoda
  • Posebno dizajnirana ručka za intezivnu upotrebu i mekan osećaj
  • Kapacitet 50 mm do 175 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • A = 600 mm
  • B = 120 mm
  • H = 35 mm
  • S = 11 mm
  • Težina 3290 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija HSS 7,5 x 69 x 109 mm PointTeQ Bosch
Burgija HSS 7,5 x 69 x 109 mm (10kom) PointTeQ Bosch ...
cena: 144,00 din
 detaljnije
Skalpel-Profi 4131000 WOLFCRAFT
cena: 1.695,00 din
 detaljnije
Scheppach IXES C-BSB74/1BE-X akumulatorska bušilica-odvijač 20V sa 74 dela pribora u koferu
akcija
Električna-vibraciona-ubodna testera sa svetlom 720W 4350FCT MAKITA
Električna-vibraciona-ubodna testera sa svetlom 720W 4350FCT MAKITA - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
23.990,00 din
akcija
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta - proizvod na akciji cena: 116.160,00 din
87.120,00 din
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W - proizvod na akciji cena: 31.590,00 din
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m - proizvod na akciji cena: 33.757,00 din
Delta vibraciona brusilica GSS 160 Multi Professional
Delta vibraciona brusilica GSS 160 Multi Professional - proizvod na akciji cena: 25.903,00 din
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela - proizvod na akciji cena: 48.184,00 din
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO
Garnitura inbus ključa 1.5-10/9 YATO - proizvod na akciji cena: 731,00 din
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
Wera Impakt set dubokih nasadnih ključeva 11 delova 0500484100
Akumulatorska kružna testera DHS710Z Makita
Akumulatorska kružna testera DHS710Z Makita - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm - proizvod na akciji cena: 3.664,00 din