  • Baštenska pumpa ZI-GP1200 Zipper
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Zipper
Proizvođač: Zipper
Šifra proizvoda: ZI-GP1200
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1200 W
  • Maks dubina usisavanja 7 m
  • Maks visina crpljenja 43 m
  • Protok 3800 l/h
  • Kućište od nerđajućeg čelika
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO stega bravarska 300 80 YT64112
cena: 1.796,00 din
 detaljnije
Metabo Ugaona brusilica Metabo W 9-125 Quick Marathon
cena: 16.992,00 din
 detaljnije
Dizna za CO2 M8 x 1.0 duž. 30
Dizna za CO2 M8 x 1.0 duž. 30
akcija
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 6.099,00 din
4.730,00 din
akcija
Račna 3/8" L200 KS TOOLS
Račna 3/8" L200 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
2.690,00 din
List za testeru od tvrdog metala 210/30mm, MAKForce, sa 16 zubaca B-08230 Makita
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.191,00 din
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium
DeWalt DCR011 bluetooth zvučnik XR Premium - proizvod na akciji cena: 22.983,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din
Odvrtač udarni pneumatski 1/2" Womax
Odvrtač udarni pneumatski 1/2" Womax - proizvod na akciji cena: 4.499,00 din
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 01 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 01 200 - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
Testera stona za metal 355 S355CPS Evolution
Testera stona za metal 355 S355CPS Evolution - proizvod na akciji cena: 92.709,00 din
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160
Knipex električarska klešta Multi 4-u-1 160mm 13 05 160 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W
Bosch GCM 254 stacionarna kružna testera - ger 1750 W - proizvod na akciji cena: 46.337,00 din
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din