  • Benzinska motorna testera EA5600F45D Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine Servis
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: EA5600F45D
Opis i namena proizvoda
  • EasyStart: lagani start sa automatskim blokiranjem na polovinu gasa
  • Veliki prozor rezervoara za ulje, omogućuje rukovaocu lako da proveri nivo ulja
  • Snažan i ekološki 2-taktni motor sa katalizatorom
  • Zupčaste navrtke sprečavaju gubljenje navrtki
spacer Karakteristike proizvoda
  • Motor: 2-taktni motor
  • Radna zapremina: 55,7 cm³
  • Kapacitet rezervoara za ulje: 0,32 l
  • Kapac. rezervoаra zа gorivo: 0,57 l
  • Korak lanca: 3/8 "
  • Širina utora: 1,5 mm
  • Dužina vodilice: 450 mm
  • Buka: zvučni pritisak: 104,4 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga: 116,5 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K): 2,5 dB(A)
  • Vibracije: stražnja drška: 5,0 m/s²
  • Vibracije: prednja drška: 5,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K): 2,0 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V): 437 x 230 x 291 mm
  • Težina prema EPTA –i: 5,8 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK4 HSS Ø 45,00mm Ruko
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK3 HSS Ø 45,00mm RukoVisoko efikasna standardna burgija sa Morzeovim konusom.Za bušenje čelika, livenog ...
cena: 18.214,00 din
 detaljnije
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo - proizvod na akciji
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo
Akumulatorski šauberica bez baterije i punjača 18V XR DCF620NT DeWaltRobustan i izdržljiv dizajn znači da je alat čvrst na gradilišt ...
cena: 32.312,00 din
26.610,00 din
 detaljnije
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm - proizvod na akciji
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm
akcija
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.808,00 din
akcija
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 32.075,00 din
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS - proizvod na akciji cena: 134.738,00 din
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch - proizvod na akciji cena: 109.124,00 din
Električni udarni odvrtač GDS 24 BOSCH
Električni udarni odvrtač GDS 24 BOSCH - proizvod na akciji cena: 109.929,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 165 Nm DTD152Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 165 Nm DTD152Z Makita - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt - proizvod na akciji cena: 18.039,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094 - proizvod na akciji cena: 77.957,00 din
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 8 mm Bosch
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 8 mm Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Ručna kružna testera za metal 4131 MAKITA
Ručna kružna testera za metal 4131 MAKITA - proizvod na akciji cena: 51.990,00 din
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.960,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W - proizvod na akciji cena: 4.737,00 din
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.169,00 din
DeWalt akumulatorska brusilica 125mm 18V XR DCG406NT
DeWalt akumulatorska brusilica 125mm 18V XR DCG406NT - proizvod na akciji cena: 38.390,00 din
Makaze za armaturu 760 mm 71 72 760 KNIPEX
Makaze za armaturu 760 mm 71 72 760 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 26.471,00 din