  • Benzinski šišač za živu ogradu ZI-BHS600AK Zipper
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Zipper
Proizvođač: Zipper
Šifra proizvoda: ZI-BHS600AK
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • tip motora: dvotaktni motor
  • zapremina: 26,3 cm³
  • snaga motora: 750 W
  • brzina u mirovanju: 2700 min-1
  • starter: obrnuti starter
  • paljenje: elektronsko
  • kapacitet rezervoara: 0,4 l
  • odnos goriva / ulja: 40: 1
  • dužina makaze: 750 mm
  • dužina rezanja: ca. 600 mm
  • debljina rezanja: Ø ca. 30 mm
  • nivo zvučnog pritiska LpA: 98,9 dB (A)
  • nivo zvučne snage LVA: 108 dB (A)
  • težina (neto / bruto): 5,5 / 6,3 kg
  • dimenzije pakovanja: 1000x220x220 mm
                            5 zvezdica
                            0 %
                            4 zvezdica
                            0 %
                            3 zvezdica
                            0 %
                            2 zvezdica
                            0 %
                            1 zvezdica
                            0 %
                            Reklamacija i zamena proizvoda
                            Slični proizvodi
                            Set burgija za metal HSS-R 19kom Metabo
                            akcija
                            Hikoki UR18DA-W4Z akumulatorski radio 18V – Bluetooth, FM/DAB+, bez baterije i punjača
                            Hikoki UR18DA-W4Z akumulatorski radio 18V – Bluetooth, FM/DAB+, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 16.992,00 din
                            15.959,00 din
                            akcija
                            Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS
                            Elektro-pneumatski SDS-plus čekić Hikoki DH28PEC-WSZ
                            Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO
                            Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO - proizvod na akciji cena: 586,00 din