  • Black&Decker REVOS12C Aku renovator, 12V
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: REVOS12C
Opis i namena proizvoda
spacer Obim isporuke
  • Punjač
  • Kartonsko pakovanje
  • Integrisana baterija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta za sečenje kablova K150 Ø 50 mm KLAUKE
Klešta za sečenje kablova K150, Ø 50 mm KLAUKE. Za sečenje pvc energetskih kablova. Oblik sečiva omogućava kvalitetan pres ...
cena: 43.159,00 din
 detaljnije
Ključ inbus sa T drškom i loptastom glavom 8x200 Irimo
cena: 1.100,00 din
 detaljnije
Crevo za navodnjavanje visokog pritiska 8x14mm 50m Refittex Fitt
Crevo za navodnjavanje visokog pritiska 8x14mm 50m Refittex FittCrevo srednjeg pritiska idealno za prolazak vode, rastvora fungicida, pesticida i đub ...