  • Black&Decker vibraciona brusilica KA300KAX
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: KA300KAX
Opis i namena proizvoda
  • Vibraciona brusilica KA300KAX Black&Decker
  • Brusni papir se pričvršćuje štipaljkama
  • Lako uklanjanje i stavljanje brusnog papira
  • Ergonomska drška za udoban rad i kontrolu uređaja
  • Lagan uređaj pogodan za svakog
  • Kada se papir namesti urešaj brusi sa 3 strane
  • Pogodan za lagane do srednje poslove brušenja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 135W
  • Broj oscilacija u minutu: 11.000 osc/min
  • Brusna površina: 91 x 189 mm
  • Ekscentar: 1,0 mm
  • Dužina kabla: 2 m
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Radnička niska čizma br 45 20164 Tigar
cena: 2.945,00 din
 detaljnije
FIELDMANN FDS 1004-33R Set bitova sa odvijačem
FIELDMANN FDS 1004-33R Set bitova sa odvijačemSet Bitova od 4 mm: Preciznost i Izdržljivost za Delikatne ZadatkeSet bitova od 4 mm, izrađen od viso ...
cena: 650,00 din
 detaljnije
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta - proizvod na akciji
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta
Garnitura turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 BetaSet od 5 turpija sa plastičnom drškomTurpije u kompletu: kvadratna, trougaona, pljosnata, ...
akcija
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji cena: 14.551,00 din
11.280,00 din
akcija
Makita TCT list kružne testere za aluminijum 190mmx30(20)mmx60z D-72970
MICRO Rezač MIC Proxxon
MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo - proizvod na akciji cena: 14.685,00 din
FIELDMANN FZN 70405-0 Akumulatorski teleskopski trimer za ogradu Fast Power
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro - proizvod na akciji cena: 2.712,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV18DC-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska bušilica – odvijač DV18DC-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 37.968,00 din
Gardena rukavice za ruže M
Gardena rukavice za ruže M - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Klešta armiračka 99 00 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.395,00 din
Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera 18V LXT
Makita DJV180ZX akumulatorska ubodna testera 18V LXT - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Magnetizer BETA
Magnetizer BETA - proizvod na akciji cena: 2.505,00 din
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 31.053,00 din
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.096,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP67 550W Raider - proizvod na akciji cena: 7.938,00 din
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.690,00 din