  • Bosch GBS 750 Tračna brusilica 850W 75x533mm 06012C1020
stara cena: 24.768
cena: 19.200,00 din
(PDV uključen)
  popust: 22%
  ušteda: 5.568 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 06012C1020
Opis i namena proizvoda
  • GBS 750 Professional je snažna tračna brusilica dizajnirana da poboljša efikasnost i uštedi vreme prilikom brušenja velikih površina drveta i metalnih elemenata. Sa motorom od 850 W, alat omogućava visoku brzinu uklanjanja materijala što znatno skraćuje vreme obrade i povećava produktivnost. Ergonomskom konstrukcijom rukohvata i ravnom raspodelom težine od 3,6 kg omogućeno je udobno rukovanje i rad jednom ili obema rukama, smanjujući umor korisnika tokom dugih radnih sati. Tračna brusilica poseduje meki jastučić koji filtrira vibracije, a čvrsta i ravna ploča osigurava stabilnost alata tokom brušenja. Sistem za usisavanje prašine održava radni prostor čistim i omogućava brže odlaganje sakupljene prašine zahvaljujući posebno dizajniranoj kesi sa patent zatvaračem. GBS 750 Professional je idealna za brušenje velikih ploča od mekog i tvrdog drveta, MDF ploča, cepanica i drvenih okvira, a takođe se koristi za uklanjanje rđe sa metalnih površina i pripremu materijala za dalje obrade. Njena preciznost i kontrola omogućavaju ravnomerno i kvalitetno brušenje, dok stabilnost trake smanjuje rizik od oštećenja obrađenih površina. Ovaj alat je pogodna kombinacija snage, preciznosti i udobnosti, što ga čini pouzdanim partnerom za profesionalce u stolariji, građevinarstvu i industriji obrade metala. Sa GBS 750 Professional radni zadaci postaju brži, lakši i kvalitetniji, a korisnik dobija optimalnu kontrolu nad procesom brušenja i odlične rezultate.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nominalna ulazna snaga: 850 W
  • Traka, dužina: 533 mm
  • Traka, dužina 2: 533 mm
  • Traka, širina: 75 mm
  • Brzina trake: 200 – 420 m/min
  • Napon, električni: 230 V
  • Težina: 3,6 kg
spacer Obim isporuke
  • Kesa za prašinu
  • Kartonska kutija
  • Brusni kaiš od tkanine
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 22mm Unior
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 22mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (EN12540)izrađen prema standard ...
cena: 2.566,00 din
 detaljnije
Prskalica motorna W-MRS 50 WOMAX
 detaljnije
Aparat za varenje SMARTMIG 142 MIG-MAG GYS
akcija
Hikoki list univerzalne testere za sečenje opeke RB90/S2243HM Hitachi
5.613,00 din
akcija
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001 - proizvod na akciji cena: 19.494,00 din
13.220,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita
Fen za vreli vazduh 1800W HG6031VK Makita - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Stega stolarska C 300mm IRWIN
Stega stolarska C 300mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 13.537,00 din
Proxxon MICROMOT adapter za napajanje NG 2/E
Proxxon MICROMOT adapter za napajanje NG 2/E - proizvod na akciji cena: 5.388,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 125mm 70 06 125
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 125mm 70 06 125 - proizvod na akciji cena: 5.005,00 din
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E - proizvod na akciji cena: 24.708,00 din
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 355x30x80Z B-33607
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch - proizvod na akciji cena: 10.722,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V
DeWALT DCD805P2T akumulatorska vibraciona bušilica odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 70.751,00 din
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax - proizvod na akciji cena: 1.123,00 din
FIELDMANN FDV 201502-E Udarna bušilica SDS+ 1500W
FIELDMANN FDV 201502-E Udarna bušilica SDS+ 1500W - proizvod na akciji cena: 11.695,00 din
Hogert HT2E200 akumulatorski udarni odvijać 400Nm
Hogert HT2E200 akumulatorski udarni odvijać 400Nm - proizvod na akciji cena: 23.845,00 din
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din